Hlavní navigace

Equa bank zavádí nové účty pro podnikatele

Sdílet

Arsen Lazarevič 8. 4. 2015

Equa Bank na tiskové konferenci představila dva nové účty SECTOR a TRADE, které jsou určené pro firemní klienty. Rovněž všichni klienti, kteří si založí korunový spořicí účet, získávají doživotní bonus 0,1 % ročně ke standardní úrokové sazbě.

Nové podnikatelské účty:

Běžný účet SECTOR je určen pro lékaře, lékárníky, stomatology, veterinární lékaře, advokáty, notáře, municipality, bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Klient má zdarma kromě vedení účtu také příchozí a odchozí platby, trvalé příkazy inkasa. K účtu klient obdrží bezkontaktní kartu, se kterou může vybírat  bez poplatků ze všech bankomatů v ČR.

Běžný účet TRADE je určený pro importéry, exportéry a firmy obchodující v cizí měně. Účet je vedený v českých korunách a zvýhodňuje europlatby a zahraniční platby. Běžný účet TRADE nabízí kromě bezpoplatkových tuzemských plateb a výběrů z bankomatů také dvě bezkontaktní karty k jednomu účtu. Equa bank zároveň nabízí možnost sjednání individuálního kurzu.

Jednotlivé poplatky (za vedení) u všech účtů najdete v následující tabulce: 

  Běžný účet pro fyzické osoby podnikatele Běžný účet pro právnické osoby Běžný účet pro právnické osoby All inclusive Běžný účet SECTOR* Běžný účet TRADE Běžný účet v EUR, USD Účet advokátní/ notářské úschovy v CZK, EUR, USD Vázaný účet v CZK, EUR, USD
ZŘÍZENÍ účtu 0 0 0 0 0 0 0 INDIVIDUÁLNĚ
Vedení účtu při splnění níže uvedené podmínky(měsíčně) 0 0 0 0 0 0 0 0
Průměrný měsíční zůstatek na korunovém účtu 100 000 Kč 300 000 Kč 750 000 Kč 1 000 000 Kč
Vedení účtu při nesplnění výše uvedené podmínky(měsíčně) 99 Kč 149 Kč 369 Kč 0 399 Kč 0 0 0
Zrušení účtu 0 0 0 0 0 0 0 0

* Určeno pro lékaře, lékárníky, stomatology, veterinární lékaře, advokáty, notáře, municipality, bytová družstva a společenství vlastníky jednotek.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).