Hlavní navigace

Equa bank vám dá za doporučení nového klienta 300 korun

Sdílet

Lenka Kašparová 19. 11. 2020

Equa bank nabízí za doporučení nového klienta odměnu 300 korun. Dostane ji jak nový klient, tak ten, který ho doporučí. Podmínkou je, aby si nový klient založil běžný účet online. K ověření identity při zakládání online účtu stačí vyfotit a nahrát dva doklady totožnosti a posléze poslat potvrzující platbu ve výši 1 Kč z účtu v jiné bance.

Pokud nový klient má běžný účet už v jiné bance může si ho k nám převést on-line tzv. na pět kliknutí. Stačí v naší mobilní aplikaci uvést číslo účtu v původní bance, termín, kdy má k převodu dojít, a vše ostatní zajistí Equa bank sama. Za klienta zařídí nejen uzavření účtu v původní bance a převod zbývajícího zůstatku, ale i převedení trvalých příkazů, svolení s inkasem či SIPO platbami, říká Jaroslav Antoš z Equa bank.

U běžného účtu od Equa bank máte bezplatné výběry z bankomatů všech bank po celém světě, dostanete k němu multiměnovou platební kartu, mobilní bankovnictví, bezplatné je také založení, změny a zrušení všech trvalých příkazů a inkas, všechny vklady prostřednictvím vkladomatů Equa bank, vklady prostřednictvím poboček České pošty (1 vklad měsíčně). K účtu jde také zřídit spořicí účet HIT s výhodným úročením.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2020 6:04

    bez přezdívky

    Zdarma je vydání i další platební karty, když si počkáte na konec platnosti té vydané tzv. expiraci. Tak neváhejte a zašlete mi kontakt na Whatsapp a já vám pošlu doporučení na nový účet. Fifty-fifty! 300 pro každého. Můj kontakt: frantafous@sez­nam.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).