Hlavní navigace

E.ON v soutěži rozdá tablety a peníze na rekonstrukci i neklientům

Sdílet

Gabriela Hájková 18. 11. 2015

Energetická společnost E.ON informovala o soutěži, které se mohou zúčastnit všichni bez ohledu na to, zda jsou či nejsou klienty společnosti. Jde o to co nejpřesněji tipnout, kolik klientů společnosti E.ON Energie bude mít k 13. 12. 2015 sjednanou službu Elektronická faktura.

První cenou je zatím 250 000 Kč na rekonstrukci a služby bytového architekta. Výherní částka se může zvyšovat o 25 000 Kč za každých 500 účastníků soutěže. Dalších třicet nejúspěšnějších tipujících získá tablet Samsung Galaxy Tab A 9.7. Každý soutěžící by měl také obdržet elektronický voucher na hodinovou nezávaznou konzultaci s architektem Czech Deco Teamu v jeho kanceláři.

Soutěžící mohou navíc získat další možnost tipů, pokud do soutěže pozvou další účastníky, kteří se na základě jejich doporučení zaregistrují. Kompletní pravidla soutěže najdete na webu společnosti E.ON.

Soutěž probíhá do 13. 12. 2015. Všichni účastníci při odesílání odpovědi musí také uvést, jak využívají elektřinu a plyn, zda jsou klienty společnosti a uvést také své kontaktní údaje. Soutěží se automaticky zařadí na seznam zasílání novinek společnosti.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).