Hlavní navigace

Držitelé karet MasterCard mohou získat 10% slevu na skipasy

Sdílet

Gabriela Hájková 20. 12. 2013

Držitelé karet MasterCard v České republice a na Slovensku mohou nyní získat 10% slevu na skipasy do rakouských zimních středisek. Podmínkou je registrace na webu MasterCard, kde lze získat v sekci Sleva na skipas kupon (zasílá se na e-mail) na 10% slevu na rakouské ledovce a to po ověření platnosti karty. Akce bude probíhat do 31. března 2014 a platí ve střediscích, která se do akce zapojila.

Na jeden slevový kupón bude možné koupit maximálně pět skipassů s délkou platnosti minimálně tři dny. Jedinou podmínkou je, aby se jméno uvedené na voucheru shodovalo se jménem uvedeným na dané kartě. Poukázky se mohou uplatňovat do 4.5. 2014 v kterémkoliv z tyrolských středisek Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai a Hintertux. Skipas se slevou ale platí jen v dané oblasti, kde je zakoupen a není univerzální pro všechna střediska. 

Platnost pro ledovec Kaunertal zahrnuje i středisko Fendels a na ledovci Pitztal i středisko Rifflsee, naopak na ledovci Hintertux skipas se slevou klienti neuplatní v ostatních střediscích údolí Zillertal.

Od 7. ledna bude také možné vyhrát ceny v soutěži Tyrolský pětiboj, která bude spuštěna na Facebooku. Mezi výhry patří například pobyt ve wellness hotelu v Rakousku vč. skipasu či poukázka na sportovní vybavení nebo předplacená karta MasterCard PayPass.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).