Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna láká motoristy na rozšířené asistenční výhody

Sdílet

Redakce 5. 11. 2007

Rozšířený balíček asistenčních služeb s názvem TOP ASIST nabízí od listopadu motoristům DIRECT Pojišťovna. Balíček služeb poskytuje širší krytí a vyšší limity jak pro případ nehody, tak i poruchy či odcizení vozidla, paušální cenu 199 Kč ročně.

Zajímají vás služby DIRECT Pojišťovny? Mrkněte se do naší poradny.

Provozní ředitel DIRECT Pojišťovny Martin Hurt v tiskové zprávě upřesnil, že služba TOP ASIST je nadstandardní službou k již nabízeným produktům ASIST a ASIST+ a je určena všem, kteří chtějí cestovat s pocitem kvalitního zabezpečení v případě nečekaných událostí.

Asistenční služby TOP ASIST se vztahují na pomoc motoristům nejen při nehodě a poruše vozidla, ale také v případě odcizení vozidla. Kromě standardních asistenčních služeb jako jsou pomoc na místě při nehodě či poruše, odtah či úschova vozidla atd., nabízí i možnost ubytování posádky vozidla v hotelu, zapůjčení automobilu či jízdenku na náhradní dopravu, ať již pozemní nebo leteckou, v České republice i v zahraničí. Pro pomoc v zahraničí poskytují, oproti již nabízeným službám ASIST a ASIST+, navýšené limity krytí.

DIRECT Pojišťovna láká motoristy i na specialitu v podobě asistence a úhrady asistenčních služeb při defektu pneumatiky, vyčerpání či záměně paliva nebo při ztrátě klíčů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).