Hlavní navigace

Další služba umožní poslat balík, aniž byste museli z domu

Sdílet

Gabriela Hájková 14. 9. 2016

Přepravní společnost GLS spustila novou službu e-Balík. Jak vyplývá z názvu, služba umožňuje posílání balíků v rámci ČR i do zemí EU. Pomocí aplikace, přes kterou služba funguje, můžete zadávat balíky na dobírku, tvořit si zde vlastní adresáře, měnit místo a čas doručení nebo sledovat zásilky online. Přepravné platíte přes internet a balík je možné podat přes ParcelShop GLS nebo pomocí kurýra, který přiveze i předtištěné adresní štítky. Služba je určena pro veřejnost i podnikatele.

Přepravu balíku je možné objednat i bez registrace, cena služby se zobrazí v nákupním košíku. Zadáte-li při objednávce e-mailovou adresu příjemce, bude ho přepravce s předstihem informovat o doručení. Nebo můžete zvolit službu FlexDeliverySMSService, kde zadáte i mobilní telefon příjemce, který pak získá předem informace o doručení prostřednictvím SMS.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 15. 9. 2016 11:38

    Honza (neregistrovaný) 85.162.8.---

    No zni to dobre do te doby, nez se clovek podiva na cenik. Cena zasilek by jeste sla zkousnout, ale poplatek 43 Kc za vyzvednuti zasilky kuryrem? Poplatek za avizaci pomoci SMS?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).