Spočítejte si...

Zavřít

Další služba umožní poslat balík, aniž byste museli z domu

Přepravní společnost GLS spustila novou službu e-Balík. Jak vyplývá z názvu, služba umožňuje posílání balíků v rámci ČR i do zemí EU. Pomocí aplikace, přes kterou služba funguje, můžete zadávat balíky na dobírku, tvořit si zde vlastní adresáře, měnit místo a čas doručení nebo sledovat zásilky online. Přepravné platíte přes internet a balík je možné podat přes ParcelShop GLS nebo pomocí kurýra, který přiveze i předtištěné adresní štítky. Služba je určena pro veřejnost i podnikatele.

Přepravu balíku je možné objednat i bez registrace, cena služby se zobrazí v nákupním košíku. Zadáte-li při objednávce e-mailovou adresu příjemce, bude ho přepravce s předstihem informovat o doručení. Nebo můžete zvolit službu FlexDeliverySMSService, kde zadáte i mobilní telefon příjemce, který pak získá předem informace o doručení prostřednictvím SMS.

OVB propustila své 3 zemské ředitele. Důvodem může být i dokumentární video Poptávky po nemovitostech převyšují nabídku. Nižší cenu tak získáte o to hůř        
Honza
Honza (neregistrovaný) 85.162.8.---
15. 9. 2016 11:38 Nový

Cena

No zni to dobre do te doby, nez se clovek podiva na cenik. Cena zasilek by jeste sla zkousnout, ale poplatek 43 Kc za vyzvednuti zasilky kuryrem? Poplatek za avizaci pomoci SMS?