Spočítejte si...

Zavřít

Další cestující zadrženého letadla SkyEurope Airlines se vrátí dnes odpoledne

Několik desítek cestujících z Paříže do Prahy muselo včera zůstat na pařížském letišti. Důvodem bylo zadržení letadla společnosti SkyEurope, které mělo pasažery dopravit do České republiky. Pařížské letiště Orly totiž po firmě požaduje splacení údajného dluhu. Podle mluvčího aerolinek Tomáše Kiky se zhruba 40 lidí vrátilo z Paříže pravidelnou večerní linkou v pondělí večer, ostatní přiletí dnes odpoledne.

Slovenský nízkonákladový přepravce SkyEurope Airlines včera vstoupil do bankrotové ochrany před věřiteli. Podle vyjádření aerolinek by však přiznání soudní ochrany nemělo ovlivnit samotnou činnost společnosti a měla by tak nadále provozovat své pravidelné i chartrové lety podle platného letového řádu. Aerolinky se také zavázaly, že všechny závazky vyplývající z existujících a budoucích rezervací budou dodrženy a zákazníci si budou i nadále moct kupovat letenky na její lety.

Koruna oslabuje, je opět nad hranicí 26 korun za euro Počet zakázek klesl 80 % tuzemských firem        
lizinka
lizinka (neregistrovaný)
23. 6. 2009 14:35 Nový

speciál o SkyEurope

Pro všechny, kdo se o dění ve SkyEurope zajímají, doporučuju Speciál o dění ve SkyEurope na AkcnichLetenkach.cz (link pro zajemce: http://www.akcniletenky.cz/category/letecke-spolecnosti/special-o-skyeurope/). Je tam i info o posledním roku fungování a hlavně aktuální informace o důležitých věcech, které se momentálně ve SkyEurope dějí!