Spočítejte si...

Zavřít

ČSOB Pojišťovna má nové pojištění. Kryje internetová rizika

ČSOB Pojišťovna představila nové pojištění proti internetovým rizikům. To vás kryje proti následujícím rizikům:

  • Nákup zboží na internetu.
  • Zneužití platební karty.
  • Zneužití identity na internetu.
  • Poškození pověsti na internetu.

Pokud navíc někdo neoprávněně použije například vaše fotografie, ČSOB Pojišťovna pomůže zajistit stažení dat, případně povede soudní spor. Produkt si můžete sjednat ve dvou variantách:

  • Single – pro jednotlivce za 900 Kč ročně.
  • Family – pro celou rodinu za 1188 Kč ročně.

V rámci pojištění máte k dispozici i asistenční služby. Při problémech s výpočetní technikou, nainstalovanými programy, internetem nebo elektronikou (digitální kamera, telefon, set top box, DVD apod.), vám pojišťovna poskytne telefonickou konzultaci nebo se vzdáleně připojí k vašemu počítači, aby mohla problém vyřešit.

Pojištění proti internetovým rizikům nabízí nově i Axa pojišťovna, jak jsme vás již informovali v aktualitě „AXA Assistance nabídne pojistku proti kybernetické kriminalitě“.

Baterie do notebooků zlevnily, dražší jsou naopak ty do fotoaparátů Kde bude letos nedostatek zaměstnanců?        
lu
lu (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
15. 1. 2016 14:24 Nový

Tohle je hrůza...............

Volal jsem na infolinku ČSOB Pojišťovny a operátor byl velmi překvapený, že o tomto pojištění vím. Prý se ho teprve chystají nabízet a má jen obecné informace, ale sjednat ho nelze a proto není ani v nabídce na webu pojišťovny.

Narozdíl od Axy ale aspoň v ČSOB jejich zaměstnanci ví, co jejich zaměstnavatel chystá............ Jenom nechápu, proč pojišťovna vypouští tiskovou zprávu, když ještě pojištění nejde sjednat a snad až možná někdy v budoucnu....