Spočítejte si...

Zavřít

AXA Assistance nabídne pojistku proti kybernetické kriminalitě

Společnost AXA Assistance nově nabízí pojištění Cyber risk, které by mělo pomoci v případě, že se stanete obětí kybernetické kriminality.

Kromě výplaty případného plnění zahrnuje pojistka také asistenci právníků a dále specialistů, kteří pomohou řešit následky krádeže dat, zneužití či poškození internetové identity nebo krádež finančních prostředků při nákupech pomocí platebních karet. Asistenci je možné využít i při  poškození dobrého jména na internetu a s nekalými praktikami e-shopů.

V případě pojistné události můžete získat v rámci pojistky také právní zastoupení a úhradu souvisejících nákladů v případných sporech, které se dostanou před soud. 

Chceme toto pojištění nabízet i jako službu zákazníkům jiných subjektů, například prostřednictvím bankovních nebo telekomunikačních společností, vysvětlil Jan Čupa, generální ředitel AXA Assistance.

Jednorázový příspěvek bude důchodcům vyplacen v únoru Na špatně osvětlené silnici musíte být vidět, jinak můžete dostat pokutu        
lu
lu (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz
15. 1. 2016 14:15 Nový

Axa o pojištění nic neví!

Volal jsem na infolinku Axa Assistance a vůbec nevědí, že by takové pojištění sjednávali, operátor byl velmi překvapen a divil se!!!