Hlavní navigace

ČSOB láká firmy na přístup do mezinárodní databáze kontaktů

Sdílet

Jiří Hovorka 6. 3. 2018

Firemní a korporátní klienti ČSOB mají novou možnost, jak najít obchodního partnera v zahraničí. Banka jim umožňuje přístup do mezinárodní bankovní sítě Trade Club.

Tato platforma vzájemně propojuje klienty zapojených bank, umožňuje jim rozvíjet jejich mezinárodní obchod, získávat kontakty z celého světa a zahrnuje širokou databázi informací o daných teritoriích. Služba má nyní 16 tisíc uživatelů ve 33 zemích světa. Důvěryhodnost jednotlivých firem v systému podle ČSOB zaručují členské banky.

Aktuálními členy aliance jsou mimo jiné Banco Santander, Nordea, Eurobank, Banco BPM, Credit Agricole, Industrial Bank of Korea a Attijarawafa Bank. 

V databázi jsou například informace o jednotlivých zemích, popis celních řízení nebo široký přehled dat o světovém dovozu a vývozu s možností filtrování dle produktů. To může pomoci nalézt nejvhodnější mezinárodní trhy pro firemní produkty a služby.

ČSOB jako jediná banka na českém trhu umožňuje svým klientům přístup do unikátní platformy Trade Club. Jedná se o významnou bankovní inovaci na poli mezinárodního obchodu, uvádí Petr Manda, výkonný ředitel firemního bankovnictví ČSOB.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).