Hlavní navigace

Conseq Realitní fond koupil kancelářský komplex v Holešovicích. Mezi nájemníky je i vydavatel Blesku

Sdílet

Jiří Hovorka 29. 1. 2019

Otevřený podílový fond Conseq Realitní koupil od společnosti Revetas Capital kancelářský komplex A7 Office Centre v pražských Holešovicích. Komplex, který byl v majetku Revetas Capital 3 roky, má 16 000 m2 pronajímatelné plochy. Hodnotu transakce smluvní strany nezveřejnily.

Mezi stávající nájemníky kancelářského komplexu patří zejména mediální společnost CZECH NEWS CENTER, dále pak Ahold Czech Republic, DM drogerie, Megapixel a další. Komerční poradenství při transakci poskytovala společnost Cushman & Wakefield. Právní poradenství zajistila společnost bpv Braun Partners.


Autor: Conseq Investment Management

Kancelářský komplex A7 Office Centre

Zatímco investic do maloobchodních a průmyslových nemovitostí se nám v uplynulých několika letech dařilo zrealizovat řadu, stále jsme hledali kancelářskou budovu, která by splňovala naše představy ohledně lokality, technické kvality, kvality nájemníků a výše generovaného výnosu. Jsme rádi, že se nám podařilo získat aktivum, které všechna naše kritéria splnilo, komentuje pozadí obchodu Jan Vedral, předseda představenstva Conseq Investment Management.

Kromě toho, že se nemovitost nachází v Holešovicích, v jejichž rozvojový potenciál věříme, se jedná o areál, jehož citlivá rekonstrukce a dostavba vytvořila unikátní multifunkční komplex, který má nejen genius loci, ale je i krásný, dodává Vedral

Finančním partnerem společnosti Conseq Investment management byla v tomto obchodu Česká spořitelna, která na akvizici poskytla úvěr na 60 % hodnoty nemovitosti. 

Conseq Realitní fond funguje od roku 2008. Od té doby má průměrný roční výnos 2,51 procenta.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).