Hlavní navigace

ČMSS vyhlásila soutěž o 5 pobytů v iglú na rakouském ledovci

Sdílet

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) vyhlásila soutěž o pět pobytů v iglú na rakouském ledovci. Je pro klienty, kteří si od 4. do 22. září uzavřou smlouvu o stavebním spoření u ČMSS a do konce října zaplatí poplatek za uzavření smlouvy.

Vyhodnocení soutěže proběhne nejpozději 15. 11. 2017. Losování proběhne tak, že se každému přiřadí náhodné číslo a čísla soutěžících budou seřazena sestupně. Prvních 5
soutěžících, kterým se náhodně přiřadí 5 nejvyšších čísel, vyhrávají voucher na pobyt v iglú (voucher je na pobyt v iglú v rakouské oblasti Kühtai, Kühtai (max pro 4 osoby) na jednu noc, druhou stráví v partnerském hotelu Sport hotel Kühtai).

Voucher je platný od 28. prosince 2017 do 7. dubna 2018 s tím, že pobyt je možné čerpat kdykoliv v období platnosti voucheru, dle aktuální obsazenosti. Voucher je přenositelný na jinou osobu. Výhry budou výhercům odeslány na kontaktní adresu, kterou mají výherci uvedenou ve smlouvě o stavebním spoření nejpozději do 30. 11. 2017. Výherci budou před zasláním výhry kontaktováni e-mailem. Kompletní pravidla akce najdete na webu stavební spořitelny.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).