Spočítejte si...

Zavřít

Česká UniCredit Bank chce hlavně bonitní klienty

Na městskou bonitní klientelu, malé podnikatele, živnostníky, firmy a velké korporace se chce zaměřit nově vzniklá UniCredit Bank. „Mezi klíčové parametry patří kvalita našich finančních produktů. Nejsme nejlevnější bankou, máme produkty za vyšší cenu, ale nabízíme hodnotu za peníze“, upřesnil přítomným novinářům Jiří Kunert, generální ředitel UniCredit Bank.

Na dotaz Měšce.cz Jiří Kunert potvrdil, že pro stávající klienty se nic nemění a zůstanou jim nadále zachovány stávající podmínky a parametry bankovních služeb. Nevyloučil však, že časem dojde k postupnému převodu k současné produktové nabídce banky. Rovněž vyvrátil, že by UniCredit Bank zaznamenala hromadné projevy nespokojenosi v souvislosti s fúzí HVB Bank a Živnostenské banky. „Naši klienti patří mezi nejspokojenější klienty českých bank, a toto je měřitelná veličina. Naše banka si mezi svými klienty navíc dělá pravidlený průzkum spokojenosti“, doplnil generálního ředitele David Grund, místopředseda představenstva.

Jezdit do zahraničí bez pojištění přináší nemalá finanční rizika Maďarská stávka zpozdí i některé české vlaky        
uživatel si přál zůstat v anonymitě
6. 11. 2007 17:17 Nový

Že by?

celé vlákno
Každopádně o mně přijdou. Již hledám jiný ústav, protože to, co v souvislosti se zrušením Živnobanky probíhá, to už je moc.
V
V (neregistrovaný)
6. 11. 2007 19:11 Nový

Re: Že by?

celé vlákno
Proč jako? Jsem jejich klientem a naprostá spokojenost...