Hlavní navigace

Česká spořitelna poskytne startup projektům zvýhodněné úvěry

Gabriela Hájková

Česká spořitelna poskytne během příštích dvou let českým startup projektům zvýhodněné úvěry (maximálně do celkové výše 550 mil. Kč). Umožní to smlouva s Evropským investičním fondem o garanci zvýhodněných úvěrů.

Na rozjezd podnikání může tvůrce jednoho projektu čerpat maximálně 650 tis. Kč. Při žádosti o úvěr, kvůli které můžete na jakoukoli pobočku, předkládáte občanský průkaz, živnostenský list a daňové přiznání. Pokud ho ještě nemáte, pak je nutné dodat výpisy z bankovního či osobního účtu za posledních 6 měsíců.

Úvěr můžete splácet maximálně 6 let za 9 % ročně. Banka také startupům nabízí možnost si odložit splátky (nejdéle o 5 měsíců).

Našli jste v článku chybu?
  • 29. 9. 2017 6:01

    Pastor Williams (neregistrovaný) 105.112.39.---

    Ahoj

    Jsme křesťanská organizace vytvořená tak, aby pomohla lidem, kteří potřebují pomoc, jako je finanční pomoc. Pokud tedy procházíte finančními potížemi nebo máte finanční potíže a potřebujete peníze na zahájení podnikání, nebo potřebujete půjčku na splácení dluhu nebo platbu z vašeho účtu na začátku dobrého jednání, nebo se snažíte získáte půjčky od domácích bank, kontaktujte nás dnes, e-mailem pastorwilliam­s1211@gmail.com, protože Bible říká: "Lukáš 11:10 Každý, kdo žádá, přijímá, hledá, a kdo klepá, dveře se otevírají. Nechte tuto příležitost vynechat, protože Ježíš je dnes včera stejný a navždy víc. Prosím to vážně a Bůh se bojí lidí.