Hlavní navigace

Česká spořitelna chystá "trendy" banku

Sdílet

Česká spořitelna připravuje pro český trh novou banku. Ta by měla mít modernější styl a cílit na klienty, kteří se nedokáží ztotožnit se současnou podobou banky. Informaci přinesly dnešní Hospodářské noviny (HN). 

Martin Škopek, který je v Erste Group odpovědný za retail pro deník uvedl, že určitá skupina Čechů má problém se se značkou České spořitelny ztotožnit: Jde nám o lidi, kteří chtějí mít něco víc trendy, aby se tím mohli prokázat ve společnosti. Pro tuto skupinu, která je pro bankovní obchody velmi zajímavá, plánujeme přijít s novým konceptem obsluhy, řekl deníku s tím, že nová banka se zaměří na ty, kteří si užívají života, nechtějí komplikované služby a pořizují si půjčky a kreditní karty. Těch by podle šéfa České spořitelny Pavla Kysilky mohlo být až 25 %.

Kromě služeb přes internet by měly být součástí banky také pobočky, které ale budou vypadat jinak než původní síť poboček České spořitelny. 

Ačkoli z Vídně přišel podle HN pokyn za tímto účelem prozkoumat trh, definitivní rozhodnutí ještě nepadlo.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 8. 2011 5:58

    Anonym (neregistrovaný) ---.novahut.cz

    Nová banka se zaměří na ty, kteří si užívají života, nechtějí komplikované služby a pořizují si půjčky a kreditní karty, které ale následně nesplácejí!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).