Spočítejte si...

Zavřít

Česká spořitelna chystá "trendy" banku

Česká spořitelna připravuje pro český trh novou banku. Ta by měla mít modernější styl a cílit na klienty, kteří se nedokáží ztotožnit se současnou podobou banky. Informaci přinesly dnešní Hospodářské noviny (HN). 

Martin Škopek, který je v Erste Group odpovědný za retail pro deník uvedl, že určitá skupina Čechů má problém se se značkou České spořitelny ztotožnit: Jde nám o lidi, kteří chtějí mít něco víc trendy, aby se tím mohli prokázat ve společnosti. Pro tuto skupinu, která je pro bankovní obchody velmi zajímavá, plánujeme přijít s novým konceptem obsluhy, řekl deníku s tím, že nová banka se zaměří na ty, kteří si užívají života, nechtějí komplikované služby a pořizují si půjčky a kreditní karty. Těch by podle šéfa České spořitelny Pavla Kysilky mohlo být až 25 %.

Kromě služeb přes internet by měly být součástí banky také pobočky, které ale budou vypadat jinak než původní síť poboček České spořitelny. 

Ačkoli z Vídně přišel podle HN pokyn za tímto účelem prozkoumat trh, definitivní rozhodnutí ještě nepadlo.

Na jednoho důchodce přispívají 2,2 plátci pojistného Oberbank pozlobil zaměstnanec, zneužil prostředky některých klientů        
Anonym
Anonym (neregistrovaný) ---.novahut.cz
4. 8. 2011 5:58 Nový

Konečně

Nová banka se zaměří na ty, kteří si užívají života, nechtějí komplikované služby a pořizují si půjčky a kreditní karty, které ale následně nesplácejí!