Spočítejte si...

Zavřít

Babiš: Zavedení registračních pokladen by mohlo vést k nižší DPH

Podle ministra financí Andreje Babiše by zavedení registračních pokladen (on-line registrace tržeb) mohlo vést ke snížení DPH. My určitě přemýšlíme o stejném modelu jako v Chorvatsku, tedy o tom, že bychom snížili DPH, uvedl Babiš a dodal: Chorvatský model je pro nás klíčový. Je to (evidence tržeb) důležité v boji proti šedé ekonomice. Zároveň to vytváří férové podmínky pro všechny podnikatele, řekl Babiš.

Registrační pokladny mají být zavedeny v roce 2016. Finanční správa bude moci sledovat tržby podnikatelů a trestat nepoctivce: Již máme daňovou Kobru, nyní pracujeme na projektu, který kolegové nazývají Chřestýš, uvedl k projektu Babiš. Kobra je název spolupráce finanční správy s policií a celníky na velkých případech daňových úniků.

Česká lékařská komora: Pošta nemá prodávat léky, je to hazard se zdravím obyvatel Zrušení zdravotních poplatků: Nemocnice jsou přeplněné        
sss
sss (neregistrovaný) 193.164.219.---
26. 7. 2014 11:51 Nový

Vzor

Bereme si příklad od krachujícího Chorvatska.Ještě by nám Bureš mohl zavést něco ze Severní Koreje.

Jan Simpach
Jan Simpach (neregistrovaný) ---.tmcz.cz
8. 12. 2014 0:22 Nový

Re: Babiš: Zavedení registračních pokladen by mohlo vést k nižší DPH

Tak tomu říkám svoboda
Nejdříve nás takoví podobní milijardáři jako je p, Ba. vytunelují a teď by nám nejraději koukali do talíře jestli v něm náhodou neschováváme něco co by se jim vešlo do jejich korýtek.Začíná mi být z té svobody docela zle.