Hlavní navigace

Aukci o levnější energie vyhrály dvě společnosti. Nabídky rozešlou do konce dubna

Veronika Doskočilová

Aukce o hromadnou změnu dodavatelů energií, kterou pořádá spotřebitelská organizace dTest, proběhla 8. března 2018. Letošní novinkou jsou však dva vítězové. Jakožto dodavatel elektřiny vyhrála společnost Europe Easy Energy. Na dodávku plynu ale nejnižší cenu nabídla společnost X Energie.

Vzhledem ke stoupajícím cenám na trhu jsme s výsledkem aukce spokojení. Vítězná cena plynu je dokonce nižší než v loňském ročníku. Obě společnosti zároveň splnily námi stanovené podmínky chránící spotřebitele, shrnuje výsledek aukce Martin Černý, ředitel dTestu.

Pokud jste se do kampaně zaregistrovali, dostanete nejpozději do konce dubna 2018 osobní nabídku, ze které se dozvíte, kolik můžete ušetřit, pokud přejdete k vítěznému dodavateli. Následně budete mít několik týdnů na rozmyšlenou.

Pokud se chcete zaregistrovat, stále tak můžete učinit na webových stránkách aukce a získat výpočet úspory pro svou domácnost. Nyní se ale můžete registrovat už jen jako náhradník a počkat, jestli na vás dojde řada poté, co některý z řádně zaregistrovaných klientů odmítne nabídku.

Našli jste v článku chybu?