Hlavní navigace

Alza zahajuje výkup mobilních telefonů na protiúčet

Sdílet

Lenka Kašparová 10. 10. 2019

Alza.cz se přidává k některým mobilním operátorům a výrobcům mobilních telefonů, kteří nabízejí výkup telefonů. Nová služba startuje 10. října 2019. E-shop slibuje výkup telefonů na protiúčet a garanci nejlepších výkupních podmínek na trhu. Po odevzdání telefonu tak získáte výraznou slevu na koupi nového smartphonu z nabídky e-shopu. V pilotní fázi bude ale Alza.cz telefony vykupovat pouze na pražské holešovické TechZoně. Služba má navíc platit jen pro telefony značky Apple. Po vyhodnocení pilotního projektu je v plánu rozšíření na další značky mobilních telefonů a pobočky.

V pilotní fázi budeme přijímat jen mobilní telefony iPhone řady 6s a vyšší. Vykoupené telefony pak důkladně zkontrolujeme, uvedeme do továrního nastavení a v souladu s principy cirkulární ekonomiky vrátíme zpět do prodeje jako bazarové zboží, říká Patricie Šedivá, PR Manažerka, tisková mluvčí Alza.cz.

Při výkupu vašeho telefonu budete potřebovat dva platné doklady totožnosti a v případě výkupu více přístrojů najednou nebo při ceně přesahující 5000 Kč také doklad o koupi. Vykupovaný telefon musí být plně funkční a bez výrazného mechanického poškození, jako je například prasklý kryt či displej. Přístroj můžete prodávat i bez příslušenství, počítejte ale s tím, že se to odrazí na jeho výkupní ceně.

Výkupní ceny telefonů Alza.cz
Autor: Alza.cz

Výkupní ceny telefonů Alza.cz

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).