Hlavní navigace

Air Bank spustila nový způsob potvrzování příkazů v mobilní aplikaci

Sdílet

V pátek 26. srpna 2016 spustila Air Bank nový způsob potvrzování v mobilní aplikaci. Bude stačit pouze potvrzení kliknutím na příslušné tlačítko. Nebudete tak muset používat potvrzování přes SMS kódy. Nově takto můžete potvrzovat:

  • jednorázové platby,
  • pravidelné platby,
  • přihlášení k účtu,
  • kód pro výběry u společnosti SAZKA,
  • ukázání PIN kódu k platební kartě.

Abyste tuto službu mohli využívat, je nutné si ji nejdříve nastavit. Nastavení se liší dle toho, zda již máte mobilní aplikaci nainstalovanou, či nikoli.

K používání potvrzování výše uvedených služeb je nutné mít v mobilním telefonu nainstalovanou aplikaci ve verzi alespoň 2.7.0. Pokud máte nastaveny automatické aktualizace, nemusíte již nic nastavovat. Mobilní aplikace se sama aktualizuje a vy můžete potvrzování začít využívat. Jestliže máte aktualizace zakázané, je nutné aplikaci zaktualizovat ručně. Následně se přihlásíte do internetového bankovnictví a přejdete do části Nastavení – Zabezpečení – Podepisování. Zde vyberete nový způsob podepisování, a sice pomocí mobilní aplikace. Vyberete si, pro jaké zařízení chcete tuto možnost aktivovat a následně ji pro příslušné zařízení aktivujete.

V případě, že mobilní aplikaci nepoužíváte, je potřeba v záložce Podepisování zvolit možnost Zaregistrovat aplikaci. Po jejím zaregistrování následně vyberete, pro jaká zařízení chcete tuto službu povolit.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).