Hlavní navigace

Články související se subjektem CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

Oskar Baschier obchodním a marketingovým ředitelem CCS

Provozovatel palivových karet má nového obchodního a marketingového ředitele.

5. 9. 2016 0:00
Doba čtení: 1 minuta

Proč pohonné hmoty stále zdražují? A jak na palivech ušetřit?

Jak se bude vyvíjet cena benzínu a nafty? Lze ušetřit přestavbou auta na LPG? A jakou budoucnost bude hrát břidlicový plyn?

Doba čtení: 5 minut

Lze benzín nahradit levnějším biopalivem E85?

Již u zhruba sto českých pump můžete natankovat palivo E85, které je podstatně levnější a je bioekvivalentem naturalu 95. Tankovat ho do neupravených aut se ale nedoporučuje.

Doba čtení: 7 minut

Centrální registr dlužníků: Česká finta, jak napálit zájemce o půjčku

Výpis z úvěrového registru je žádaným zbožím a vyplatí se jej občas zkontrolovat i preventivně. Pokud požádáte o výpis z falešného registru, můžete peníze vyhodit rovnou oknem.

Doba čtení: 12 minut

Na internetu CCS nově i ceny pohonných hmot z okresů (Komerční sdělení)

CCS, největší odběratel pohonných hmot pro silniční dopravu v České republice, rozšiřuje své internetové stránky o vývoji cen pohonných hmot o ceny Naturalu 95 a nafty v okresech. Denně aktualizované údaje jsou bezplatně k dispozici na adrese www.cenyphm.cz.

25. 5. 2007 20:05
Doba čtení: 1 minuta

Desetník: Máme vládu... ale potřebujeme ji?

Po osmi měsících bezvládí získala vláda Mirka Topolánka na druhý pokus důvěru. Otázka zní: Neprokázalo osmiměsíční období bez vlády, že vládu nepotřebujeme? Chyběla nám? Ovšem nejen ze získání důvěry a nejen koaliční poslanci mají vítr. Nad českou kotlinou se prohnal orkán.

Doba čtení: 4 minuty

Novinky z karetního byznysu

Podzim s sebou přináší hned několik novinek z karetního byznysu. První z nich je kreditní karta vydávaná Citibank ve spolupráci se společností Shell. Druhou novinkou je oznámení karetních asociací o uvedení předplacených karet na český trh již v první polovině následujícího roku.

Doba čtení: 5 minut

Desetník: Rušení absurdních poplatků se vyplácí

První velká banka, která zrušila poplatek za příchozí platbu, hlásí nárůst zájmu nových klientů o otevření účtu. Zlevnění služeb by si přitom banky dovolit mohly, jejich zisky vzrostly v 1. pololetí o 14 %. Přibližně stejným tempem rostou a růst budou i ceny téměř všech energií.

Doba čtení: 4 minuty

Dluh za telefon vás připraví o půjčku!

Dlužíte-li svému mobilnímu operátorovi za paušál a hovorné, nepůjčí vám už téměř nikdo. Eurotel, T-Mobile i Oskar vstoupili do sdružení SOLUS, které vede databázi neplatičů. Neznamená to ale, že když zapomenete zaplatit účet za telefon, nedostanete úvěr.

Doba čtení: 3 minuty

Benzín a nafta zůstanou přes léto drahé

Po dvou měsících poměrně stabilních cen pohonných hmot jsme v posledních dvou týdnech svědky jejich prudkého růstu. Příčinou je vývoj kurzu dolaru a cen ropy na světových trzích. Jaký cenový vývoj lze očekávat v období přicházejících prázdnin? Jak se určují ceny PHM v ČR?

Doba čtení: 4 minuty

Ceny benzinu a nafty

Ceny pohonných hmot se pohybují jako na houpačce. Jsou ovlivňovány mnoha faktory - od cen ropy na světových trzích po odstávku rafinérie v Kralupech. Co lze očekávat v následujících týdnech vzhledem k vývoji na světových trzích s ropou? Kde hledat informace o cenách benzinu a nafty?

Doba čtení: 4 minuty

Kreditní karta - komu a za jakých podmínek?

Kreditní kartu dnes nabízí kde kdo. Banky i úvěrové společnosti si ale své klienty vybírají a úvěr nedají každému. Jaký minimální příjem potřebujete? Za jakých podmínek máte šanci získat kreditní kartu? Kolik zaplatíte na úrocích a kolik na poplatcích?

Doba čtení: 8 minut

Kam pro kreditku? Do banky?

Mít v peněžence stále dost peněz je snem řady lidí. Kreditní karta toto přání může splnit. Není to ale nic levného. Když se pro kartu rozhodnete, vyplatí se porovnávat. Je výhodnější jít pro kreditku do banky, nebo si ji pořídit jinde?

Doba čtení: 4 minuty

Půjčte si od banky zadarmo

Každý občas potřebuje peníze, které právě nemá. Kreditní karta představuje možnost mít po ruce stále dost peněz. Pokud si nákup dobře naplánujete, nemusí vás to na úrocích nic stát. Ani v tomto případě ale není kreditní karta nic levného.

Doba čtení: 4 minuty

Jsou nákupní úvěrové karty výhodné?

Nákupy na splátky jsou v předvánočním období velmi aktuální. Můžete pro ně využít spotřebitelský úvěr nebo také nákupní úvěrovou kartu. Jaké karty a za jakých podmínek lze získat? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Mají výhodnější alternativu?

Doba čtení: 6 minut

Kdy jsou nákupy na splátky výhodné

Vánoce se kvapem blíží a s nimi i nutnost podlehnout nákupním povinnostem. Kdybyste na dárky pro své blízké neměli dost peněz, najdete řadu ochotných věřitelů, kteří vám rádi půjčí. Ale za jakou cenu?

19. 11. 2002 0:01
Doba čtení: 4 minuty