Hlavní navigace

Pravidla soutěže Bitcoin a blondýna

 • Soutěžte o trička a peněženky od společnost Trezor. Stačí pozorně poslouchat náš podcastový seriál Bitcoin a Blondýna a pak správně odpovědět na položenou otázku.

Sdílet

Soutěžní otázka k šestému dílu:

V tomto díle se bavíme i o tom, jak se vyplatí těžba bitcoinu malým samostatným těžařům. Jeden z nich nedávno blok vytěžil a Tomáš zmiňuje, jak dlouho musel podle pravděpodobnosti těžit, aby blok vytěžil?

Odpověď zazní v podcastové epizodě č. 6. Odpovídat můžete následně zde.

Hlasovat v tomto kole můžete do 19. dubna 2024.

Pravidla soutěže

I. Obecná ustanovení

 1. Účastníkem soutěže se stává každý čtenář serveru Měšec.cz, který akceptuje pravidla soutěže a odpoví na soutěžní otázku.
 2. Organizátorem soutěže je Internet Info, s. r. o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6, IČO: 25648071 (dále jen IINFO)
 3. Z účasti v soutěži jsou vyloučení zaměstnanci IINFO a společnosti Trezor company s.r.o. (partner soutěže)
 4. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.
 5. Společnost IINFO si vyhrazuje právo úprav pravidel soutěže včetně práva soutěž kdykoliv zrušit bez náhrady.
 6. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.
 7. V každém dílu soutěže muže účastník odpovídat pouze jednou – v případě vícenásobných odpovědí bude každý duplicitní hlas ze soutěže vyřazen.
 8. Do slosování bude zařazen každý účastník, který vyplní všechny požadované identifikační údaje a odpoví správně na soutěžní otázku.
 9. Cenu získá losováním jeden z účastníků konkrétního dílu soutěže, který vyhoví jejím podmínkám.
 10. Vyrozumění výhercům budou zaslány elektronickou poštou.
 11. Účastník soutěže tímto poskytuje IINFO, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení, e-mailovou adresu a případně další údaje, které účastník soutěže společnosti Internet Info poskytl, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb.
 12. Účastník soutěže zároveň výslovně prohlašuje, že poskytuje IINFO souhlas, aby e-mailovou adresu a další účastníkem poskytnuté podrobnosti jeho elektronického kontaktu využily pro potřeby šíření nevyžádaných obchodních sdělení ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

II. Mechanismus soutěže

 1. Soutěž probíhá v rámci podcastové řady Bitcoin a blondýna.
 2. V první řadě seriálu je naplánováno deset epizod podcastu a v každé zazní odpověď na otázku, která bude uvedena v článku ke konkrétnímu dílu. Text bude publikován na stránkách serveru Měšec.cz. V každém textu bude jasně označeno, do kdy soutěžní kolo probíhá.
 3. Úkolem soutěžního bude odpovědět na jednu soutěžní otázku a následně odpověď zaslat s pomocí formuláře vloženého do článku ke konkrétnímu dílu.
 4. Výherce jednotlivých cen vylosuje společnost IINFO nejpozději 5 pracovních dnů po skončení soutěžního kola. K losování bude použit generátor náhodných čísel.
 5. V každém kole se hraje o jedno tričko od partnera soutěže.
 6. Po skončení všech deseti kol soutěže bude ze všech správných odpovědí vylosováno dalších pět vítězů od partnera soutěže.
 7. Tři další vylosovaní obdrží peněženku Trezor Safe 3.

III. Předání výher

 1. Vylosované výherce kontaktuje IINFO prostřednictvím e-mailu.
 2. Ceny výhercům předá IINFO po předchozí dohodě s výherci.
 3. Výhry nemohou být proplaceny v penězích.

Soutěž s firmou Trezor o trička a tři peněženky Trezor Safe 3

 

V každém díle podcastu probíhá soutěž o tričko od Trezoru.

Po odvysílání deseti dílů vylosujeme ze všech správných odpovědí výherce dalších pěti triček a tří peněženek Trezor Safe 3. 

Trezor je český výrobce celosvětově první hardwarové peněženky, lídr a inovátor v oblasti bezpečné správy bitcoinu i dalších kryptoměn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).