Hlavní navigace

Největší úspěch Komerční banky v roce 2003

  • Vyjádření předsedy představenstva Komerční banky Alexis Raymond Juana na dotaz redakce.

Sdílet

Loňský rok byl pro Komerční banku úspěšný v mnoha směrech. Zavedli jsme nový systém obsluhy klientů – v současné době má každý klient KB svého osobního bankéře, rozšířili jsme pobočkovou síť, zprovoznili jsme přes osmdesát nových bankomatů a uvedli jsme na trh více než deset nových produktů.

Za všechny bych rád jmenoval zcela ojedinělý produkt na českém trhu – Dětské konto, které je určeno dětem od narození až do 15 let věku. Jen za čtyři měsíce od uvedení Dětského konta zřídila KB 40.200 těchto kont.

I v úvěrové oblasti jsme loni představili klientům nové produkty, které se dnes těší velké oblibě. Pro občany to byl spotřebitelský úvěr Perfektní půjčka a pro podnikatele úvěr se zkrácenou dobou vyřízení žádosti na maximálně pět dní s názvem Profi úvěr.

O tom, že jsme se vydali správným směrem svědčí skutečnost, že jsme za loňský rok získali 70.000 nových klientů, což je o 20.000 více, než byl původní stanovený plán.

Za obrovský úspěch také považuji, že jsme na podzim loňského roku získali první místo v soutěži Banka roku v kategorii Nejdůvěryhodnější banka roku a Nejdynamičtější banka roku. Umístění v první jmenované kategorii nás obzvláště potěšilo, neboť o vítězi této kategorie rozhodla svým hlasování veřejnost. Ocenění v druhé kategorii jsme pak získali za to, že jsme v loňském roce ze všech bank udělali největší krok vpřed, dosáhli jsme nejvýraznějšího zlepšení v našich službách a produktech.

Na své konto si KB v loňském roce připsala i další ocenění. V listopadu jsme získali 2. místo v soutěži Českých 100 nejlepších.

Alexis Raymond Juan
předseda představenstva Komerční banky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).