Hlavní navigace

Diners Club

Věrnostní program Club Rewards od Diners Club má nově přísnější parametry

Společnost Diners Club, která vydává stejnojmenné kreditní karty Diners Club, od 1. listopadu 2015 změnila parametry věrnostního programu Club Rewards a Premium Rewards. Nové podmínky jsou přísnější. U věrnostního programu Premium Rewards, do…

MasterCard a Visa: Plaťte naší kartou a dáme vám víc

Nevadí, že váš vydavatel karty nemá vlastní věrnostní program. Plaťte kartou s naším logem a ušetříte za výdaje. Takto lákají spotřebitele přímo karetní společnosti.

S kartami Diners Club nově zaplatíte i vyberete hotovost v Kambodži

Akceptační síť platebních karet Diners Club se rozšířila o Kambodžu, přesněji o obchodní místa spravovaná kambodžskou bankou ACLEDA. Banka karty Diners Club začala akceptovat koncem října 2014 ve všech svých spravovanýc POS terminálech…

Diners Club. Přátelská kreditka pro všechny (recenze) (MarketVoice)

Silná konkurence v oblasti vydávaných karet donutila Diners Club změnit vlastní pohled, pro koho jsou karty Diners Club určené. A ta změna je příjemná pro všechny.

Radoslav Szücs, Diners Club: Naše služby výrazně převyšují služby konkurence (rozhovor)

S šéfem Diners Club pro Česko a Slovensko jsme si otevřeně povídali o novinkách na trhu karet, nepopulárních krocích, ale i skutečných důvodech, proč se některé věci (ne)dějí tak, jak je vidíme.

Doba čtení: 23 minut