Hlavní navigace

Názor k článku Znárodněním vkladů na Kypru se překročila červená čára. Hrozí to i nám? od petr - S první částí souhlas. Se závěrem typu "chcípla...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 3. 2013 14:39

  petr (neregistrovaný) ---.imc.cas.cz

  S první částí souhlas. Se závěrem typu "chcípla mi kráva, tak ať chcípne i kypřanům" zásadně nesouhlasím.
  A mimochodem, do Rodinné záložny jste si peníze dal(a) dobrovolně a nikdo Vám je neznárodnil (resp. "jednorázově nezdanil" což je totéž). Navíc jste byl(a) členem (členkou) tohoto družstva "Rodinná záložna", takže jak jste vykonával(a) svá členská práva? Přísně vzato jste měl(a) být navíc za krach Rodinné záložny vyšetřován(a) Policií. Vy jste ale asi na vše jak je v družstvech zvykem "hodil(a) bobek", možná jste dokonce z nevědomosti či chytráctví hlasoval(a) ve svůj neprospěch. Znám to z družstevních schůzí v domě. Každý si myslí, bližší košile než kabát, hlasuje nesolidárně, většina klidně poškodí práva souseda - (suď se troubo, máš-li na to - viz frenštátská tragedie), ale když chytrácký plán nevyjde podle představ, tak se hned volá: "státe, starej se".
  Ale když stát sprostě okrade toho, co se stará, (třeba proto, aby jinému mohl zhojit bebíčko způsobené jeho vlastní hloupostí), tak chytrák volá: dobře mu tak.
  Jste klasický produkt dnešní společnosti, ve které na celé čáře proti právu vítězí hloupá, sobecká, bezohledná, nesolidární a ignorantská většina. Upřímnou soustrast všem slušným lidem z Vašeho okolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).