Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Platební karty provází chaos. Víme, která banka se za vás postaví od Q - A opět jsme u klasiky: chybný zákon či...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 4. 11. 2009 7:57

    Q (neregistrovaný)
    A opět jsme u klasiky: chybný zákon či špatný či několikero možný výklad. Samozřejmě, že si každý může vyložit po svém, jak jemu to zrovna vyhovuje. Pokud mělo být myšleno, že se jedná o všechny transakce a ne o jednu či každou zvlášť, měli to tam básníci jasně zanést. Jinak se budeme soudit o každou p*čovinku.
    Tuhle p. Topolánek prohlásil něco ve smyslu: myšleno to bylo dobře, jen to bylo špatně napsáno.
    A za to berou takové příjmy a brebendy navíc, v době nemoci se stačí omluvit za nepřítomnost a "ušetří" státu za vyplácenou nemocenskou, která by samozřejmě byla nižší než standardní gáže, kterou budou pobírat za omluvenou nepřítomnost.
  • 4. 11. 2009 9:01

    benzin (neregistrovaný)
    Mne by zajimalo jestli za tenhle slendrijan prijde nekdo o premie. Seknout se muze kazdy, ale pokud to seknuti znamena investice do tisku dalsich UZ-etek a dalsi naklady, tak by aparat dohlizejici na spravne perklady mel sakra pocitit.
  • 22. 11. 2009 17:11

    anonymní
    Mě v tomto případě více zaráží postup mojí banky, konkrétně Raiffeisen Bank. Připisuji si to k věcem které mi vadí, takové jednání nesnáším, a je mi jedno kdo to nařídil.

    Již teď se rozhlížím co nabízí ostatní banky. Pokud v nejbližší době dostanu další podnět k zamyšlení se nad férovostí této peněžní instituce, tak u nich končím.
    V minulosti, asi před pěti lety, mne k podobnému činu vyprovokovala Česká spořitelna. Dodnes jí to sice nemohu zapomenout, ale jak se zdá (tehdy tuto banku opustilo více kientů) dnes by na tom, alespoň po etické stránce, mohla být lépe než Raiffesen ke které jsem tehdy utekl. Vůbec, celkově se mi nelíbí jaký moloch se z té příjemné a jednoduché banky stal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).