Hlavní navigace

Názor k článku Životní pojištění: I při spoření stavebního spoření od ZAGO - Klientem jsem o trošinku déle, tento výklad mi...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2008 21:41

  ZAGO (neregistrovaný)
  Klientem jsem o trošinku déle, tento výklad mi celkem sedí, včerejší MF mě nasrala a to moc, ta snůška oplzlostí a nic z faktů , je prostě hnus, nejde mi na rozum , co vše , je možné v demokracii?
  Firma Tourex do doby než ji Rakouská banka zablokovola účet nedlužila nikomu nic!!! Uběhne rok , nic se nezjistí , banka si drží na svém účtu balík naších peněz ( klientu) a nic se neděje ???
  PODLE nových zákonů ji nelze žalovat...
  Policie nikoho nezatkla ani neobvinila...
  Ale konta jsou bloklá dál a celkem v klidu... a to i v české Spořitelně a Tatra bance
  Já jsem se rozhodl , zrušit svá konta u České Spořky a mám tam 4.
  Asi ji to nebude vadit , ale jen v ČR je nás klientů asi 15 000 , když to taky vypovíte , možná to někoho tukne , možná že ne, ale to není náš problém. Jisté je , že na konta u ČESKÉ SPOŘKY UŽ asi žádné dolary ani eura nepříjdou, kam a kdy příjdou , , na to se taky těším až se to dozvím. Na každém kontě mi leží asi 300 EUR nebo USD , suma sumárum leží tam zbytečně asi 20 000kč které se dají investovat jinde a do toho jdu, už jen proto , aby žádná Česká banka nedisponovala déle než je nutno mými financemi.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).