Hlavní navigace

Názor k článku Žijete naplno? Myslete i na horší časy! od Petr Mirvald - Krásný den. Pane Phil, musím s vámi souhlasit. Podnikám...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 20. 7. 2006 11:30

  Petr Mirvald (neregistrovaný)
  Krásný den.
  Pane Phil, musím s vámi souhlasit.
  Podnikám od roku 1983 (tehdy na vedlejšku), v roce 1989 jsem začal zaměstnávat první pracovníky a v roce 1990 jsem začal podnikat na hlavní činnost.
  Přesto nejsem se vším co se děje v této republice spokojen. Také jsem už uvažoval, že se přestěhuji např. do Bulharska a začnu tam podnikat a nebo založím firmy na Slovensku a budu moci podnikat v ČR, ale platit lepší daně na Slovensku. Český stát by měl smůlu.
  Nakonec jsem se rozhodl, že najdu politickou stranu, která je blízká mým názorům a vedle podnikání začnu pracovat na prosazování svých názorů.

  Dovolím si poradit všem, kteří nejsou spokojeni se svojí ekonomickou situací, aby začali na sobě pracovat. Prosím, přečtětě si např. knihu "Bohatý táta chudý táta" od pana Roberta Kiyosakiho. Začněte přemýšlet, co jste pro svůj život udělali. Zkuste si doma zavést domácí účetnictví, evidujte si veškeré příjmy a výdaje, které ma vaše rodina. Zkuste přemýšlet, jestli ten, nebo tento výrobek je pro vás opravdu tak důležitý, abyste jej museli hned koupit. Život není o tom, že budeme mít všechno hned. Život je o tom, že můžeme mít to či ono, ale musíme něco pro to udělat. A o tom a dalším je ta doporučovaná knížka.
  Nerad slyším výmluvy od lidí, že nejsou na podnikání a investování, že na to nemají, atd.
  Hloupost !!!
  Každý člověk umí podnikat, (pokud o tom chcete diskutovat, tak moje icq je 301-826-827), a investovat se naučí. Lidi nevzdávejte to, je to ve vaší hlavě !!!
  Předem Vám děkuji, pokud jste se rozhodli pro Vás a vaši rodinu něco udělat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).