Hlavní navigace

Názor k článku Jak nezískat odškodnění za diskriminaci v zaměstnání? od anonym - Jak jsem zahlédl slovo "narcistní", tak mi bylo...

 • 5. 5. 2021 8:03

  bez přezdívky

  Jak jsem zahlédl slovo "narcistní", tak mi bylo hned jasné o co jde a další odstavce to jen potvrdily.

  Moje předchozí partnerka byla narcistka v pravém slova smyslu, za dobu našeho krátkého ročního vztahu změnila 4x zaměstnání a všechno mělo společný jmenovatel, jak jsem se později nahodile dozvídal při styku s jejími bývalými kolegy - KONFLIKTY.

  Ve zkratce, když potkáte narcisa, tak musí být výhradně po jeho. Jakmile toto pravidlo se začne porušovat a to vždycky přijde, protože člověk se nějakým způsobem přizpůsobuje okolí. Narcis se odmítá přizpůsobovat, podřizovat se nějakým pravidlům a zvykům a pak nastávají konflikty. Jediné řešení je prostě takového člověka ze života "vyškrnout", v pracovní oblasti "vyhodit", protože po dobré domluvě Vás vždycky jen rozmete argumenty a po zlém to taky nejde, protože se začne bránit a bude kopat kolem sebe. Krásně je to v článku popsáno.

  Takže pevně věřím, že se celému týmu ulevilo, když vedle sebe nemají takového psychouše a hned se bude lépe všem pracovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).