Hlavní navigace

Názor k článku Zdravotně postižení chtějí pracovat od www.volejlevne.cz - Zdravím, Právě hledáme na práci nějaké postižené, kteří by...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 21. 8. 2006 17:49

  www.volejlevne.cz (neregistrovaný)
  Zdravím,
  Právě hledáme na práci nějaké postižené, kteří by mohli pracovat přes internet a přes telefon z domu.
  Nemáme prostředky k budování vlastní kanceláře, myslím že je to navíc zbytečné. Pro práci rovnou z domu ale postižený člověk není vůbec znevýhodněn oproti zdravému, spíše naopak.
  Požadujeme především vytrvalost, trpělivost a pracovní sebekázeň což je pro práci bez trvalého dohledu určitě potřeba. Požadovány alespoň základní znalosti práce s počítačem (možnost uplatnění jako telefonista), dobrá znalost práce s počítačem vítána (mnohem větší možnosti uplatnění).
  Již déle než rok provozujeme internetovou telefonii na stránkách http://www.volejlevne.cz a nyní nutně potřebujeme pomocníky. Pro dělání technické podpory po telefonu, oslovování nových zákazníků po telefonu, odpovídání na emaily, potiskování telefonních kartiček a obálek na laserové tiskárně, vylepšování drobných ale podstatných maličkostí na stránkách, psaní článků a návodů ohledně internetového volání a pod.... Někdo kdo trochu umí html, php a databáze by se také moc hodil.
  Myslím že někdo s omezenou pohyblivostí, zato však člověk samostatný s velkou trpělivostí a vytrvalostí, který nemá nezdravě velké finanční nároky (nároky by se měli zakládat především na tom jak moc je pro firmu užitečný) a je navíc z Brna je pro nás značka ideál.

  Nevíte někdo kde takové lidi najít?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).