Hlavní navigace

Názor k článku Zbavte se strachu z dlužníků. Navždy od QeeBee - Možná by se to chtělo méně dívat na...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 2. 3. 2010 11:56

  QeeBee (neregistrovaný) ---.karneval.cz

  Možná by se to chtělo méně dívat na reportáže na TV Nova. Bojový pes je takový, který je záměrně cvičen pro boj s jinými živými tvory (ať zvířata či lidi). Neexistuje bojové plemeno, není nijak definováno. Jde o novinářský výmysl. Jaký je pán takový je pes. Ale zakázat jedno plemeno, protože nějaký pitomec zkur*il psa je v podstatě takový zvířecí rasismus (na plemeni nezáleží). Ano, existují plemena, které potřebují zkušené vedení/výchovu, ale kdybych se držel Vaší logiky, tak bych musel být horečný zastánce vyhubení jezevčíků a německých ovčáků, kteří mají na svědomí nejvíce napadených lidí. Pár poznámek na závěr:
  1) Jako pětileté dítě jsem byl pokousán psem, na prave ruce mám 10cm jizvu těsně na loktem a nedá se o mně říci, že bych měl ze psů strach. Notabene byla to moje chyba.
  Jednalo se o kříženece aka podvraťáka. Byl to pes mého dědy, zemřel v požehnaném věku 13 let a určitě je v psím ráji za prokázané služby.
  2) Nevlastním psa.
  3) Znám lidi ze svého okolí, co si vezmou týrané psy a dokáží jim vrátit důvěru v lidi (lidé jsou mohem větší dobytek než psi).
  4) Vůbec neznáte bullteriéry, pochybuji že víte jaký rozdíl je mezi pitem a bullem.
  5) A HLAVNĚ NEMÁTE SMYL PRO HUMOR! jelikož můj příspěvěk byl jedná velká ironie a vtip.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).