Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Zbavte se strachu z dlužníků. Navždy od QeeBee - Proč srovnáváte tak milé a super psy s právníky?....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 2. 3. 2010 6:48

  QeeBee (neregistrovaný) ---.karneval.cz

  Proč srovnáváte tak milé a super psy s právníky?. Co Vám ti chudáci bulící udělali? Ještě, že jste to na konci článku usměrnili. ;-)

  P.S.: Víte jaký je rozdíl mezi psem a právníkem při srážce autem? Před psem naměříte brzdnou dráhu.

 • 2. 3. 2010 9:40

  (neregistrovaný) 109.107.200.---

  Ještě jsem neviděl právníka kterej by někoho pokousal, nebo roztrhal nějaký dítě.

 • 2. 3. 2010 11:35

  QeeBee (neregistrovaný) ---.karneval.cz

  Z mé strany šlo o nadsázku a ironii jako v tom článku. Nechápu Vaše lamentování. To máte potíže s dekodováním emotikonů ;-). Nic ve zlém, to P.S. je starý vtip, asi jste se příliš nezasmál, tak mi asoň nekažte radost že jsem chtěl být po ránu vtipný :-p

 • 2. 3. 2010 16:02

  Nox (neregistrovaný) ---.sattnet.cz

  Ale na druhou stranu se zase najde dost pravniku, kteri v ramci „spravedlnosti“ znicili nevinnym lide zivot nebo nechali osvobodit zlodeje a vrahy.

 • 2. 3. 2010 11:16

  John Malkovich (neregistrovaný) ---.85.broadband2.iol.cz

  Tedy, člověče, nepolemizuji, že právníci jsou hamižná sebranka, ale s odpornými bojovými psy, které obvykle vlastní jen duševně choří a zamindrákovaní lidé – jděte někam!… do pryč! Tzv. bojová plemena by měla být zakázána. Byl jste někdy napaden takovou kreauturou, kterou na vás poštval nějaký pitomec…: ne? Tak byste takhle nemluvil (nepsal)!

 • 2. 3. 2010 11:56

  QeeBee (neregistrovaný) ---.karneval.cz

  Možná by se to chtělo méně dívat na reportáže na TV Nova. Bojový pes je takový, který je záměrně cvičen pro boj s jinými živými tvory (ať zvířata či lidi). Neexistuje bojové plemeno, není nijak definováno. Jde o novinářský výmysl. Jaký je pán takový je pes. Ale zakázat jedno plemeno, protože nějaký pitomec zkur*il psa je v podstatě takový zvířecí rasismus (na plemeni nezáleží). Ano, existují plemena, které potřebují zkušené vedení/výchovu, ale kdybych se držel Vaší logiky, tak bych musel být horečný zastánce vyhubení jezevčíků a německých ovčáků, kteří mají na svědomí nejvíce napadených lidí. Pár poznámek na závěr:
  1) Jako pětileté dítě jsem byl pokousán psem, na prave ruce mám 10cm jizvu těsně na loktem a nedá se o mně říci, že bych měl ze psů strach. Notabene byla to moje chyba.
  Jednalo se o kříženece aka podvraťáka. Byl to pes mého dědy, zemřel v požehnaném věku 13 let a určitě je v psím ráji za prokázané služby.
  2) Nevlastním psa.
  3) Znám lidi ze svého okolí, co si vezmou týrané psy a dokáží jim vrátit důvěru v lidi (lidé jsou mohem větší dobytek než psi).
  4) Vůbec neznáte bullteriéry, pochybuji že víte jaký rozdíl je mezi pitem a bullem.
  5) A HLAVNĚ NEMÁTE SMYL PRO HUMOR! jelikož můj příspěvěk byl jedná velká ironie a vtip.

 • 3. 3. 2010 11:26

  (neregistrovaný) 109.107.200.---

  Bojový plemeno je plemeno, který se ze všech nejlíp hodí k boji, takže myslím že mu tak říkat můžou. A pitbuly a podobný bohužel vlastněj hlavně psychopati a nebo lidi co je nezvládaj. Pitbula musí pořádně vycvičit, protože na rozdíl od jezevčíka útok končí hůř. Takže bych na ty psy dal klidně průkaz kde člověk musí absolvovat se psem zkoušku, něco jako autoškolu.

 • 4. 3. 2010 15:25

  QeeBee (neregistrovaný) ---.webcom.cz

  Neexistuje pojem bojové plemeno, kynologové takový pojem neznají a to jsou skuteční odborníci. Lidová tvořivost podporovaná TV Nova není dostatečný důvod pro rasovou segregaci psích plemen. Stará moudrost říká, že hlast lidu, hlas vola je pravdivá.. Už jenom ta Vaše pofidérní definice bojového plemene. Vhodnost k boji… k jakému boji, s kým? Konkrétně pit byl původně lovecký pes (v názvu má terier, pročpak asi). Pro boj s člověkem je, aspoň dle Vašeho kriteria, vhodnější napříjklad mastiff (vaha až 100 kg, pit kolem 35kg). Jezevčík se používal na norování. Dalmatin byl kdysi také lovecký pes, dnes je šlechtěn hlavně pro exterier, zrovna jako bullterier, amstaf apod. Ten problém není v rase psa, ale v lidském přístupu (např. psí zápasy apod.). Je to stejné jako u lidí, jak ho vychováte takový bude. Druhá věc která se mi nelíbí, jelikož jde o naprostý nesmysl, je ta psychyatrická diagnostika. Vy jste snad lékař, že můžete určovat kdo je a není psychopat? Jak to poznáte? Co to znamená? K Vašemu hodnocení majitelů psů. Souhlasím, že většina majitelů psů své psy stoprocentně nezvládá (bez ohledu na rasu). Každý pes potřebuje výcvik, ale každé plemeno se cvičí jinak. Nezlehčuji napadení člověka psem, pokud majitel psa úmyslně poštve psa (jakékoli rasy) na člověka, tak patří za mříže. Pro malé dítě (to jsou ty mediálně vděčné případy) je nebezpečný útok od libovolného psa. To že tady vzniká hysterie ohledně některých plemen, je vina novinářů a lidí Vašeho ražení. Když o psech nic nevíte, proč chcete škodit ostatním? Znovu opakuji, nejvíce útoků na lidi, mají na svědomí jezevčíci a německý ovčák. I těmto majitelům by ste předepsal řidičák" na psa. A co když bych skřížil pitbula s čivavou, to by jako stačil poloviční řidičák a případě dalšího křížení s dalším „nebojovým“ čtvrteční řidičák. Plácete pane bludy.

 • 5. 3. 2010 14:40

  HTKonzultace (neregistrovaný) 77.48.32.---

  Nebojte, já mám bullteriéry moc ráda… to přirovnání mě napadlo když mě moc dlužníci zlobili a právníci byli moc drazí :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).