Hlavní navigace

Za doporučení nového klienta až 3 % z platby kartou. UniCredit Bank rozdává bonusy

29. 7. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Dalibor Z. Chvátal
Neomezená výše procentních odměn při platbě kartou za doporučení nových klientů. Jenže je potřeba splnit pár podmínek, jinak se odměna zúží jen na 200 Kč. A i ty jsou podmíněné.

UniCredit Bank v červenci spustila motivační nabídku pro stávající klienty. Když doporučí nového (od 15 let), mohou získat neomezenou výši odměn za platbu debetní kartou ke svému platebnímu účtu.

Akce banky trvá od 15. července 2020 do 15. září 2020.

Odměny nekonečné, nebo taky jen 200 Kč

  • 1 % z plateb kartou – odměna za 1 doporučeného klienta
  • 2 % z plateb kartou – odměna za 3 doporučené klienty
  • 3 %  z plateb kartou – odměna za 5 a více doporučených klientů

Maximální výše odměny je neomezená, ale je potřeba potřeba každý měsíc provést přes mobilní aplikaci Smart Banking alespoň jednu platbu (tedy ne přes internetové bankovnictví!). Pokud ji neprovedete, odměna bude max. 200 Kč měsíčně.

Odměny se vám ale nepřipíšou za cashback, převod na jiný platební prostředek a platby v sázkových kancelářích. Detaily pod pojmem „platební prostředek“ uvedeny nejsou, lze proto očekávat, že půjde o služby Curve, Revolut, Twisto a obdobné.

Když vám obchodník vrátí zpět peníze na kartu, vracíte i adekvátní část odměn (takže pro vrácení použijte jinou, pokud to jde).

Když účet zrušíte, odměny vám zůstanou, ale nedostanete je za měsíc, ve kterém se účet zrušil.

Podmínky

  • Nový klient nesměl být posledních 36 měsíců majitelem platebního účtu u UniCredit Bank.
  • Mezi účtem stávajícího a nového klienta musí proběhnout platba přesně 1 Kč a v poznámce pro příjemce musíte uvést slovo „DOPORUČENÍ“. Není podstatné, kdo tu platbu provede a jakým směrem, ale musí proběhnout mezi oběma účty.
  • Stávající i nový klient se musejí registrovat do věrnostního programu U-šetřete.
  • Nabídka platí pro U konto, U konto Premium, U konto pro mladé a U konto Tandem.

Banka platby kartou začne evidovat po 15 dnech od splnění podmínek a odměny budou aktivní dalších 12 měsíců. Výplata odměn bude probíhat 2× měsíčně přes program U-šetřete.

dan_z_prijmu

Pokud jednou měsíčně provedete jakoukoliv platbu v aplikaci Smart Banking, výše získávané odměny nebude omezena.

Pokud jste už využili jinou akční nabídku banky, typicky CineStar Club pro nové klienty, už nemůžete použít odměny výše.

Autor článku

Autor se věnuje publikační činnosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, specializuje se na finanční produkty, dluhovou problematiku a oblast dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).