Hlavní navigace

Názory k článku Za co můžete dostat výpověď z bytu i bez výpovědní doby?

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 15. 7. 2017 14:22

  janosik (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  tyto takzvane zákony a ustanoveni jsou ucelove a dyskriminalizacni
  za 1...bytt slouží obcanum zasadne aby měli strechu nad hlavou a mohly dustojne zit
  ZA 2 byt...majitele neexistujici pravni nárok .a dnes je dokazane ze většina majitelu domu
  kteří podnikaji se svými byty .a jsou jen k nezakonemu a state podporovanému okradani obcanu .....
  AAAAAAAAAAAAAAAAAA
  P.S. Kam to v důsledku vede, ukazuje dnešní Německo. Německá ministryně pro integraci Aydan Özoguzová (SPD), původem německá Turkyně, usoudila, že zakazování „dětských sňatků“, tedy sňatků muslimů-imigrantů s dívkami mladšími 18 anebo 15 let vlastně poškozuje – ty nezletilé nevěsty. Tvrdí: „Pokud nejsou tyto sňatky uznány, ženy ztrácí nárok na podporu pro děti i právo na dědictví. Jejich děti jsou tak nelegitimní, což jim nakonec může znemožnit návrat do vlasti.“
  Uznány mají být v Německu. Paní ministryně lže, pokud se dotyční „manželé“ vrátí do země, odkud přišli a kde jsou tyto sňatky uznávány, nic z toho jim nehrozí. U nich doma.
  „Sňatky“ s nezletilými jsou pak v Evropě považovány za nezákonné a pohlavní styk s nezletilou za trestný čin. Doufám, že dotyčná ministryně nebude požadovat, aby byl sex muslimů s mladými dívenkami, jedno zda imigrantkami či Evropankami, v Německu povolený.
  Řešení je jednoduché: Dodržovat evropské zákony včetně trestní odpovědnosti musí všichni a v případě provinilých muslimů jejich okamžitá deportace.

 • 15. 7. 2017 14:31

  janosik (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  aaaaaaaaaa v demokracii je mnohozenstvi nezakonne a kdo na nto upozornuje je v nemecku stihan a dyskriminalizovan i ve svedsku i u nas a jsme oznacovani i v evropske unii verejne za xenofoby rasisty atd a ta smradlava Merkel a jeji usmrkany soros zvatlaji a ridi tyto nedemokratycke zákony a samy delaji vse co zakazuji uz se jejich konec blizi

 • 19. 3. 2019 16:43

  Mina (neregistrovaný) 81.25.28.---

  Zdravím může majitel vihodit nájemce kvůli kočkám když neporušil nájemní smlouvu