Hlavní navigace

Názor k článku Vyznejte se v mBankovštině: nejlépe složitě a nepřehledně od jiri.masek - Tak popravdě… Na kamené pobočce jsem byl pouze...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 9. 2010 8:01

  jiri.masek (neregistrovaný) ---.108.broadband2.iol.cz

  Tak popravdě… Na kamené pobočce jsem byl pouze podepsat smlouvu v dobách, kdy mBank začínala… A od té doby sem něměl problém, ale to je asi tím, že jsem nenáročný. Stačí mi běžný účet, platební karta, inkaso, trvalé příkazy a rozumný ebanking. Což splňuje mBank zatím v pohodě.
  Ano, nové podmínky jsou zvláštní, ale mě se v podstatě netýkají, protože většinou stejně platím kartou, tudíž ten „objem“ zvládám protočit.
  Ale když tu mluvíte o amatérismu, mě přijde, že amatérismus je v poslední dost moderní záležitost… Třeba před 2,5 měsíce jsme si chtěli od TO2 jako firma koupit nový tarif s telefonem. Máme u nich 2 pobočky – 2× internet, 2× IP linku, 1× mobil. No, a chtěli jsme druhý mobil se stejným tarifem. Během 2,5 měsíce to nebyli schopni zařídit, a to jde o celkem prostou záležitost.
  A podobné věci se mi stávají i jinde… Už ani po Praze nejezdím MHD, od té doby, co se mi stalo, že jsem jel přes hodinu ze stodůlek na újezd (autem za cca 15–20 minut), protože nějaká pitomá ženská co řídila tramvaj neuměla u tramvaje zavřít dveře, a půl hodiny blokovala všechny ostatní tramvaje :D
  Já nevím :-) Asi co si člověk neudělá, to nemá…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).