Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Vyznejte se v mBankovštině: nejlépe složitě a nepřehledně od xls - V mBank jsem měl pár účtů od prvních dnů...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 9. 2010 16:40

  xls (neregistrovaný) ---.161.broadband11.iol.cz

  V mBank jsem měl pár účtů od prvních dnů a minulý týden jsem se nakonec dokopal k návštěvě jejich pobočky, abych to všechno zrušil (peníze jsem tam neměl dávno). Ze začátku to vypadalo nadějně, lákal mě hlavně spořicí účet a karta pro platby v zahraničí. Bohužel se obojí po pár měsící ukázalo jako nepoužitelný, eMax kvůli úroku a karta kvůli kurzům.
  Všechny ostatní „služby“ jsem již sledoval jen ze sportovního zájmu: všechny nadějně vypadající služby byly ihned zašlapány opožděním, neschopností realizace, školáckými chybami, nefunkčností a změnami podmínek na nevýhodné. Jestli si nějaká banka na českém trhu zaslouží zavření, tak je to mBank. A čím dřív, tím líp.

 • 15. 9. 2010 17:06

  Pavel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Co je nepoužitelné pro jednoho nemusí být pro jiného. Standartní běžný účet pro domácnost nemá chybu. Je skutečně zadarmo a jeho ovládání i možnosti voleb (např. limity na kartě) nejsou u velké 4 běžné. Také rovnocenný režim dvou uživatelů-manželů se mě hodí. Problémy popisované v článku neřeším. Spořící část byla degradována již dříve a spořit se musí prostě jinde.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).