Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Výchova parazitů v Čechách: Státní příspěvky, dotace a nesrozumitel­né zákony od SocPredator - Diskuse mě velmi obohatila, pokud jde o historii,...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 10. 12. 2013 18:05

  SocPredator (neregistrovaný) ---.client.ufon.cz

  Diskuse mě velmi obohatila, pokud jde o historii, nicméně dnes nám jsou tyto zkušenosti úplně k ničemu. Dnes si ženy děti nedělají pomalu ani ve 30ti a důvod je jasný, vysoká daňová zátěž. Parazitismus v našem sociálním státě vzkvétá, a to nejen ten zcela očividný (dáfky móre), ale i sofistikovaný - přes ubytovny, sdružení a končí to výběrovým řízením typu Blanka.

  Reforma toho sociálního nesmyslu, který zaměstnává 18000 ouřadů na MPSV musí začít co nejdříve, protože v další fázi budeme muset přistavět lapáky, nebo snižovat stavy důchodců.

  Jaký je mezigenerační nálada je pak úplně zřejmé. Zdroje prostě nejsou.

 • 10. 12. 2013 20:05

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz

  Zdroje jsou... DPH se nechá zvyšovat do nekonečna...

 • 11. 12. 2013 8:59

  Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

  A pokud by neprošlo zvýšení daní, jsou tu ještě poplatky. Ty lze zavádět docela kreativně. Neprojde školné? Zavedeme "příspěvek na neinvestiční náklady" nebo "poplatek za zápis". Neprojde zvýšení daní na zdravotnictví? Nevadí, zavedeme v něm poplatky. Ještě je nám to málo? Nevadí, poplatky zvýšíme.
  Uhlíři, a co daně, máš je zaplacené? A co na příští rok, taky?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).