Hlavní navigace

Názor k článku Vkladomaty nejsou žádné terno, ale své uživatele si nacházejí od Patrik Chrz - Ona ŽB ještě nějakou dobu působila pod starým...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 11. 2009 8:47

    Patrik Chrz
    Ona ŽB ještě nějakou dobu působila pod starým názvem i poté, co do ní Italové vstoupili. Pravděpodobně proto, že nechtěli, aby to zdražení bylo tak okatě spojováno jen se vstupem této skupiny. Já jsem odešel velmi brzo po jejich vstupu, hned po prvním zdražení.

    To srovnání s obchodníky do značné míry pokulhává. Samozřejmě se nevyplatí jezdit pro pár housek několik km, ale u banky, kde vše ovládám přes Internet je mi jedno jestli se přihlásím k té nebo oné stránce. Jediné co ve svých bezplatných produktech nemám je to pojištění (i když nějaká mizerná úrazovka by měla být součástí karty co mám k Postžiro zadarmo), ale je to přesně, jak jsi psal. Já Prahu opouštím většinou jen jednou do roka a to vždy někam daleko. Pojištění na platebních kartách je obvykle nedostatečné (částky i pojistné podmínky), takže bych si ho stejně sjednával. Takže se mi nevyplatí platit ročně dva tisíce za něco, co mám jinde zdarma (3 výběry z jakéhokoliv bankomatu od mBank, neomezeně výběrů z bankomatu ČSOB od Poštovní spořitelny, vklady a výběry na přepážce od FIO, 2,5 % úrok na spořícím účtu od ING a mBank a 3,1 % od Unibon a 5,2 % p. a. z termíňáku (1,5 roku) od Unibon, kreditní kartu od mBank, a sbírku debetek (Visa Electron, Visa Classic embossovaná i neembossovaná, Maestro) od všech dohromady), ale chápu, že někomu to vyhovuje.

    A to že banky nemají takové turisty rády? No, nemají. Však já po nich taky nechci aby mě milovaly (stejně jako to nechci po prodavačce v supermarketu) :D.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).