Hlavní navigace

Názor k článku Ušetřené miliardy na stavebním spoření vláda draze zaplatí od Kecka - Hlavně jde o to že mne stát ojebává...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 5. 2011 12:57

  Kecka (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  Hlavně jde o to že mne stát ojebává jak může. Já nestojím o žádnou almužnu od státu. Almužnu kterou mi milostivě vyplatí z nepatrné části peněz které mi předtím ukradl. Netoužím být vazalem a výrobní jednotkou státu, hračkou v rukou politiků (řiditelů této pochybné instituce).

  Chci klid na život a garanci určitých hodnot. Důchod ani zdravotní péče zajišťovaná státem mezi ně nepatří. Policie mi také bezpečí nezajistí. Neustále musím sledovat nějaké změny nelogických společenských norem a pravidel, ty přirozené z nějakého zvráceného důvodu neplatí (i když máme sepsanou ústavu a listinu základních práv a svobod) a u soudu se spravedlnosti (proti bezpráví které umožnili zákony této země, ani jinak - proti evidentnímu podvodu, či loupeži) nedomohu,... Kromě jiného, toto je jen nepatrný zlomek mých výtek!

  Musíme začít vyrovnaným rozpočtem, okamžitým. Původně jsem psal ONI, jenže ONI nenapravili nikdy nic a nenapraví pravděpodobně ani v budoucnu. Rozhodně nevidím důvod, proč na to spoléhat. Kalousek včera jasne vyjádřil, že se bojí skokových změn, proto snad celá ta soudobá šaškárna reforem...
  Ať stát nenabízí žádně "extra služby" a daně ať pokrývají jen opravdové náklady na udržování prostředí vhodnéko k životu (stát). Tedy bych zrušil asi 90 státní správy a politika jak ji známe dnes by ztratila význam.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).