Hlavní navigace

Názor k článku Úrokové sazby hypoték jsou nízko, banky však nepůjčí každému od anonym - Však až si tu půjčku budete brát, tak...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 10. 2009 16:58

    anonymní
    Však až si tu půjčku budete brát, tak se sazbu dozvíte zcela konkrétně. Stejně jako u toho stojanu.
    Vzhledem k tomu, že sazba je věc individuální a stanovuje se na základě zvážení situace konkrétního člověka, nevidím nic divného na tom, že banka v REKLAMĚ uvádí sazby na té nižší straně možného.

    Mimochodem, to přímo nesouvisí s tímto vláknem, ale pořád mi přijde zvláštní, jak si lidé neuvědomují, že ŽÁDAJÍ O PŮJČENÍ PENĚZ. Chci-li si od někoho něco půjčit, čekám sice od něj korektní a slušné jednání, ale na druhou stranu to beru tak, že já jsem prosebník a především já jsem ten, kdo si všechno musí tisíckrát přepočítat, zvážit a následně nést plnou odpovědnost. Ale jak jsem psal, to přímo nesouvisí s touto debatou. Jen mi přijde, že když řekne "půjčím, ale vám konkrétně s roční sazbou o 0,5% víc než bylo v té reklamě, to byla sazba pro movité lidi kteří navíc xyz...", tak nevím co bych si stěžoval. To je přece jeho právo. To je něco jiného, než když si něco KUPUJI.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).