Hlavní navigace

Názor k článku Timesharing - levnější je "vlastnit" než pronajímat od jojo - Mám jeden týden Timeshare od roku 1992 ma...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 16. 1. 2013 10:13

    jojo (neregistrovaný) 194.228.11.---

    Mám jeden týden Timeshare od roku 1992 ma další jsem přikoupil r. 1995. Se započtením počáteční investice + udržovací poplatek + výměna RCI na jiné místo mě stojí týden 37tis. / týden.
    Jedu-li jen do resortů svého klubu, tak 31 tis. / týden do apartmánu pro 4 osoby. Občas kupuji letenku např. od Fishera i s týdenním pobytem a rozdíl je nesrovnatelný. Na timeshare + výmena přes RCI jezdí prakticky výhradně starší a staří lidé, tedy bez dětí. Navíc na RCI jezdí lidé ze střední třídy převážně angličané, takže balzám oproti uřvanému východu, kde až do 12h denně vedle řve rádio nebo TV přes den hordy neusměrňovaných dětí. Kvalita interiérů je někde jinde stejně jako čistota, denně úklid a čisté ručníky atd. Vždy se ptám na Timeshare na recepci za kolik si mohu zaplatit další týden a pod 35 tis. to není. Ty všechny výlevy, které čtu výše jsou jen bědování nad "kyselými hrozny", na které většina lidí v ČR zatím bohužel nedosáhne. Každé zboží má svého zákazníka, je to jako by jste skuhrali na stránkách klubu BMW s pohonem 4x4 že je to drahé, zbytečné pa ostrádá to smysl.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).