Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Stát vám musí doplatit stavební spoření, příště ale dostanete méně od Karel-82 - Dobrý den, vyplatí se ještě letos uzavírat stavební...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 5. 2011 18:59

  Karel-82 (neregistrovaný) 178.72.221.---

  Dobrý den, vyplatí se ještě letos uzavírat stavební spořeni, nebo už je to na ... . Letos sem už naspořil cílovou částku tak uvažuji jestli cílovou částku navýšit nebo peníze vybrat a uzavřít novou stav.smlouvu.

  Děkuji

 • 7. 5. 2011 18:25

  kamil (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  v tomhle státě se už nevyplatí nic, navíc není ani do budoucna jistota, že si stát zase nepozmění podmínky tak jak se mu to bude hodit. příště řekne kalousek, že se bude vyplácet celé stavební spoření jen účelově na pořízení bydlenía jste všichni namydlený. osobně jsem to zrušil, od státu nic nechci a to samý může stát čekat ode mně.

 • 8. 5. 2011 0:03

  TVK (neregistrovaný) ---.ludik.cz

  Za mne radím vybrat a nové neuzavírat. Dle platných změn (daň na úroky 15%, příspěvek za 2011 2.000 Kč), očekávaných změn (příspěvek od 2012 někde mezi 0 - 2000 kč) se za současných podmínek stavebních spořitelen (úrok vs. poplatky) snižuje výnos případné nové smlouvy za "optimálního" cyklu na cca. 4% p.a. To je při 6 letech vázací doby s tím, co je dnes na trhu (na konci období rekorně nízkých sazeb) těžká bída.

  Podobně navýšení - spočítejte si, kolik aktuálně v % p.a. vám udělá roční výnos - tzn. úroky po zdanění, státní podpora minus poplatky za vedení účtu a navýšení CČ.

 • 8. 5. 2011 11:37

  Pavel (neregistrovaný) ---.149.broadband11.iol.cz

  Tak to Vam tezce zavidim. Ja to mam rozjety uz tri roky a jsem v riti. Rada je jasna, ihned vybrat a investovat. Treba do sebe nebo do rodiny. Mate-li tam miliony, kupte si novej barak. Mate-li tam statisice, kupte si za cast treba zlato a cast muzete pouzit treba na zvelebeni bytu, mate-li tam desitky tisic, asi bych jel na poradnou dovolenou. Nezapomente ze rok 2012 se blizi...a Kalousek je zaruka konce sveta kdykoli. A to o nem jeste Mayove nevedeli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).