Hlavní navigace

Názory k článku Stát pustí hypotéky z hlavy

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 1. 2005 7:27

  Franta (neregistrovaný)
  Článek je zajímavý i pravdivý. Ovšem pozor!
  Pane autore, články tohoto typu mají v naší republice vypovídací hodnotu úměrnou výši debility lidí, kteří nám vládnou. O hypotéce bych se ráno bál napsat i jednoduchou zprávu o tom, že existuje. Odpoledne by to již nemusela být pravda. S hrůzou čekám, co ještě nového tito "odborníci", kteří si omylem říkají ministři, vymyslí.
 • 15. 1. 2005 18:43

  jezevec (neregistrovaný)
  veškerá podpora stavebního spoření, hypoték, novomanželské půjčky, padesátikorunové příspěvky na dvacet pitomostí - to jsou jen vejičky pro blbý, a o pár důvodů víc pro obludný a obludně drahý státní aparát.
  nechť se stát stará o to, aby ekonomika dobře šlapala a aby byly nízké daně a lidem zůstávalo co nejvíc peněz - a přestane přerozdělovat padesátikoruny a tisícikoruny, pravdaže hlavně těm bohatším.
 • 15. 1. 2005 19:00

  Petr (neregistrovaný)
  Ceho je moc, toho je prilis. Totalni chaos a nekoncepcni navrhy ze vsech resortu jsou opravdu v posledni dobe silne kafe. Snizime tyhle dane, zvysime tamty dane. Pridame policajtum, nepridame policajtum, tak pridame aspon sobe. Budeme podporovat bydleni a dame mladym bezurocnou pujcku. Asi jsme to prehnali, tak sebereme neco tem, co maji hypoteky. A takhle je to uplne se vsim. Totalne to musi polozit brzy cely stat. Nikdo nevi, co bude pristi tyden nebo mesic platit, protoze strategie v jednotlivych ministerstvech ma takovy smer jako kdyz lita blazniva moucha v male uzavrene mistnosti.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).