Hlavní navigace

Názory k článku Pojišťovny musí klientům vracet peníze. Finanční arbitr zrušil jejich smlouvy

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 27. 2. 2018 7:35

  Pavel (neregistrovaný) 185.24.236.---

  Před dvaceti lety nám zaměstanvatel začal přispívat na IŽP uzavřené u ING. Tehdy na nulové riziko. Po dvou nebo třech letech nám ING poslala dodatek ke smlouvě s rizikovou částkou 30 000, protože se změnil zákon definující pojistnou smlouvu a smlouvy s nulovým rizikem podle jejich právního rozboru jsou neplatné.

  Tak nevím, asi ty ostatní pojišťovny neumí číst, nebo zaměstnávají právníky z Plzně. O tomto problému se ví minimálně 15 let.

 • 27. 2. 2018 11:01

  rosa (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  stejný nebo podobný problém s Generali a Hypotéční bankou. OVB sjednavatel sliboval za 10 let velké zhodnocení. Nejenže jsme nic nedostali,ale ještě jejich "poradci i po mém upozorňování, kašlali na termíny,jeli na dovolenou apod.,možná záměrně ho prošvihli a museli jsme ještě skoro 4 tisíce doplácet. Tak to tu na divokém východě je. Už jsem neměla sil a nervů to řešit.

 • 28. 2. 2018 21:53

  Pojištěnec (neregistrovaný) ---.21.broadband3.iol.cz

  Dle mého názoru a z vlastní zkušenosti si myslím, že pojišťoven co postupovali stejně je daleko víc. I já mám stejné zkušenosti. Pojištění sjednala jiná firma a potom ji převzala nynější pojišťovna bez mého souhlasu. Nezasílání informací a dopisů na adresu pojištěnce po několika dotazech bylo zjištěno že dopisy končí na jiné adrese. Dokonce jsem se dozvěděl a mám to písemně ,že původní smlouva je od začátku neplatná- vyjádření obchodního zástupce a ohromná neochota řešit problémy nástupnickou pojišťovnou. Při seznamování se z podmínkami smlouvy na dotaz o případném navyšování částky ústně na můj dotaz o navyšování pojistné částky zástupce pojišťovny původní garantoval růst ceny podle vývoje inflace. Skutečnost je ,ale jiná! Jednání některých pojišťoven je jen za účelem zisku bez ohledu na zákazníka a dobré jméno organizace zajišťujících pojištění. Hlavně největším podvodem je smluvní sjednávání pojištění OSVČ ,které vystupuji jménem mateřské pojišťovny . I já požaduji navrácení pojistné částky. Nevěděl jsem kam se obrátit a proto budu nucen požádat
  o pomoc advokáta. Řešení problému trvá již přes rok. Navrhoval jsem provést ve smlouvě nutné úpravy a opravy za účelem odstranit tyto chyby, protože mám zájem být pojištěn.Samozřejmě ,když v televizi vidím velkolepou reklamu této firmy na pojištění tak bych ji nejraději vyhodil. Ještě jsem se dneska dozvěděl , že když podám žádost k vyřešení sporu soudem. V případě, že pravda je na mé straně tak stejně musím uhradit veškeré náklady spojené se soudním jednáním. Potom se jednání těchto kolosů nedivím!!! Pojištěnec.

 • 28. 2. 2018 23:02

  kapr (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Troubo, troubo, troubo. O čem je článek? O finančním arbitrovi. Kam máš běžet, za arbitrem. Najdi si, co je arbitr a že je to zadarmo a jdi do toho.

 • 4. 3. 2018 14:48

  Janduncz (neregistrovaný) ---.cust.nbox.cz

  A jak to bude s dodanenim uznaných slavev z dzp?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).