Hlavní navigace

Názory k článku Pod dozorem zdravotní pojišťovny. Kontraindikace u léků ohlídá mobilní aplikace

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 5. 2019 9:02

  Skutečné řešení přinese až eHealth (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Aplikace zdravotních pojišťoven jdou správným směrem, ale jsou uplně na začátku. KOntraindikace je komplexní problém, který je třeba řešit na celostátní úrovni. Problém jsou souvislosti. Zjednodušeně. Tři léky jsou seprátně prakticky neškodné, jejich kombinace může vyvovolat závažné potíže. Pak jsou tu různé alergie a opět jejich vztach ke konkrétní medikaci. Navíc se léčiva na trhu neustále obměňují. JInými slovy opravdu spolehlivá aplikace na kontraindikaci je příliš velké sousto pro jednu pojišťovnu.

 • 8. 6. 2019 16:37

  čtenář (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Mobilní aplikace je sice hezká věc, ale zajisté není myšlena vážně zejména pro seniory, kteří "chytrý" telefon nemají a jsou rádi, že se vůbec naučí zacházet s normálním tlačítkovým aparátem, kde umí základní věci , jako je zavolat někomu, přijmout hovor či si přečíst sms . Tím pro ně obsluha mobilu končí.
  Kdo tedy vymýšlí takové nesmysly s aplikacemi- stejně jako jsem kdesi četl - senior když upadne si zavolá pomoc pomocí aplikace. Blbá sranda - ten je rád - že se vůbec dovolá sousedovi vedle něho .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).