Hlavní navigace

Názor k článku Paušální účet jako pomocník i pastička od Q - Zdůrazňuji: mluvit o něčem pravdu NENÍ ZAUJATOST !!!...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 10. 2007 12:44

  Q (neregistrovaný)
  Zdůrazňuji: mluvit o něčem pravdu NENÍ ZAUJATOST !!! Uvedl jsem konkrétní případ, které se staly. Opravdu nevím o jiném způsobu, jak vás usvědčit, že mé příspěvky jsou pravdivé. Mám umístit na rapid scany korespondence nebo dokladů či vyvolávacích lístků? Zatím nevím, jak se to dělá, zatím jsem jen stahoval. Záznamy se ve spořce pořizovat nesmějí - abych je umístit na YouTube.

  Bohužel, kdykoliv přijdu do úřadovny ČS (i opakovaně do stejné) a sdělím po notně dlouhém čekání svůj požadavek, už se nadechují sdělit mi, že budu platit poplatek /NEBUDU/, že se do textu nevejde mnou požadovaná poznámka /VEJDE/, že pro danou transakci potřebují mé r. č. a OP /NEPOTŘEBUJÍ ANI JEDNO/ a tak dále a tak dále ...

  Počet nespokojených klientů se asi úměrně neodvíjí od velikosti ústavu. Tuším, že Obchodka chce spořku předstihnout, tudíž bude zatím těsně druhou v pořadí, přesto o ní taková negativita nekolují. Jak jsem měl možnost ČSOB navštívit v souvislosti s pátráním po účtu v jiné bance, byl jsem mile překvapen. Kdybych se takto pídil ve spořce po účtu v Obchdoce, už by se mě snažili přelanařit k ČS, ale tam se tak nestalo, naopak, poslali mne vlastně ke své konkurenci.

  Obdobně jako o hlupáctví lze mluvit o úrovni diváků Novy, kteří ji vehemntně sledují a lámají rekordy v koláčích sldovanosti (když se pak s lidmi bavíte, nikdo o pořadech nic neví), či čtenářů Blesku či voličů některé ze stran, kteří nyní spílají, co že to prosazují za protiústavní věci.

  Co se týče vkládání odkazu, tak někdy po uložení příspěvku není aktivní (nevím proč), takže by ho čtenáři museli zkopírovat a ručně vložit do pole adresa, aby se otevřel. Tudíž raději uvedu celý příspěvek a nikdo nemusí nikam překlikávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).