Hlavní navigace

Názor k článku Paušální účet jako pomocník i pastička od Q - Opakování je matka moudrosti a řada lidí mé...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 10. 2007 10:15

    Q (neregistrovaný)
    Opakování je matka moudrosti a řada lidí mé stesky v minulosti nečetla, takže pokud se jednou staly, klidně je zase připomenu, až se na dané témě zase něco objeví.

    V tom, že pravdivě uvádím, co se mi přihodilo, nespatřuji žádnou zaujatost. A proč bych se měl dívat z jiného pohledu? Je fakt, že řada lidí se na vnucování produktů dívá jako na "výhodnou nabídku" s nutností ji využít, já zase hledám za vším nějaký podraz. To by se zachvíĺi tady nemohl vůbec nikdo svobodně projevit, protože každý příspěvek obsahuje buď souhlas na nějaký vytýkajcí příspěvek nebo sám něco vytýká.

    Pokud jste nevytáh paty ze své rodné vísky a nesledujete, co se děje jinde či dokonce vy sám nebo někdo z vašich známých či příbuzných v uvedeném ústavu pracuje (či je s ním jinak ekonomicky spojen), či si nemumíte představit, že by něco mělo fungovat tak jak fungovat má, tak se nedivím, že neunesete pravdivou kritiku. Ostatně, i další přispěvatelé na Měšci nemají s tímto ústavem dobré zkušenosti. Takže tu zaujatost bych pasoval spíše na vás!!!
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).