Hlavní navigace

Názor k článku Od kolika let můžete na letní brigádu a jaká pravidla platí pro nezletilé? od Marta - Dobrý den, Ohledně §79a nemůžu přijít na jednu věc....

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 26. 9. 2018 11:52

    Marta (neregistrovaný) ---.customers.tmcz.cz

    Dobrý den,

    Ohledně §79a nemůžu přijít na jednu věc. Omezení mladistvích je 40 hodin týdně. Ale nemůžu přijít na nějaký smysluplný způsob jak onu 40 hodinovku uhlídat v případě, že brigádník má další 1 nebo více DPP.

    Já si čestným prohlášením sice můžu prověřit zda nějakou další DPP má, ale co když má? Zakázat mu jí nemůžu.

    Nevíte jak na to?

    Marta

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).