Hlavní navigace

Názor k článku Nižší daň z nabytí nemovitých věcí? Návrh Pirátů má mezi poslanci podporu od Jarmila - Milý xf, je smutné, pokud nepoznáš rozdíl mezi...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 10. 2018 9:17

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Milý xf, je smutné, pokud nepoznáš rozdíl mezi tím, jestlil ty peníze utratí Lojza Vomáčka nebo přijdou jako státem přerozdělené a řádně státem očesané do peněženky k milionáři ve formě dotace.

    Se slzou v oku vzpomínám na komunisty a jejich byrokracii, kterou jsme v r. 1989 tak kritizovali. Novodobí budovatelé světlých zítřků nám slibovali štíhlý stát, kde je? Za 30 let jejich vlády nabobtnala byrokracie do neskutečných rozměrů. V r. 1902 postavili most ze 2 roky a vpodstatě bez techniky, jedinou technikou bylo lopata, kolečko a ruce. Most bez nějakých valných oprav stojí do dneška (kdybyste nevěděli, jedná se třeba o tento most: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bechy%C5%88sk%C3%BD_most_Duha , ale bez nějakých valných oprav stojí i další: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDampa%C5%A1sk%C3%BD_most), Dneska bychom ten samý most s dnešní technikou budovali 10 let a byl by zázrak, kdyby za dalších 10 let nespadnul. Příprava stavby by trvala nejméně 10 let a stoh papírů s razítkem by dosáhnul možná výšky toho mostu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).