Hlavní navigace

Názor k článku Největší test finančních poradců v ČR: rozdali jsme vysvědčení od tom - Tak na tento názor jsem tady dlouho čekal...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 6. 2011 12:31

  tom (neregistrovaný) ---.191.broadband7.iol.cz

  Tak na tento názor jsem tady dlouho čekal a jsem rád, že ho pan nezapoměl....je to klasika, je se snaží být chytrý, ale sám zkušenost nemá a jen plive na ostatní aby byl zajímavý

  Dovoluji si souhlasit s pánem v dřívějším článku, že je to pouze o lidech. Je to úplně to samé, když je to špatný instalatér, kuchař,manažer, prodavač, jen chce lidi obrat a podvést, hlavně aby vydělal.
  Samozřejmě, když pracují pro společnosti, které nejsou dostatečně silné a jejich portfolio je slabé, je bohužel i jejich nabídka špatná, přestože to udělali s tím nejlepším svědomím.
  A pokud je to dobrý člověk s čistým svědomím, který má za sebou silnou společnost, tak v tom případě může jít banka k čertu, protože ta Vám prodá pouze vlastní produkt a vůbec jí nezajímá, že tím člověku škodí..

  Dovoluji si také upozornit, že jsem si zjištoval, čí je tento server, právě abych mohl napsat to samé, ale nepatří ani jedné ze zmiňovaných společností, takže věřím, že to bylo alespoň trochu nezávislé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).