Hlavní navigace

Názor k článku Na víkend do Ohňové země (nejen) s platební kartou od Patrik Chrz - Proti gustu, žádný dišputát. Já si vyzkoušel jak...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2016 11:59

  Patrik Chrz

  Proti gustu, žádný dišputát. Já si vyzkoušel jak tu grilovačku na pláži, tak dovolenou, kdy jsme každý den spali jinde a za týden jsme ujeli několik tisíc kilometrů. Dovolenou v oblastech, kde nám teploměr v autě odpoledne hlásil venkovní teplotu 47 stupňů,  tak místo daleko za polárním kruhem, kde prakticky není rozdíl mezi dnem a nocí.
   
  Všechno má něco do sebe a vše si dokáži užít. Mám kamarády, co by se z 3 týdnů na malém ostrůvku v souostroví Maledivy zbláznili, já si užíval šnorchlování a možná se tam jednou vrátím. A znám lidi, kteří jinak než s cestovkou do all inklusive resortu, který ani neopustí, necestují. A další mají jediný cíl – obrážet bary a masážní salony někde v Pataye J. Není důvod se na ně dívat „skrz prsty“, jsou to jejich peníze a pokud jsou takto spokojeni, budiž jim to přáno (předpokládám, že v důchodu budu jezdit stejně J ).
   
  Přiznám se, že se mi také létání líbí, ale zajímavé je to tak do 3 hodin letu. Pak to začíná být dlouhé. Měl jsem několik 13 hodinových letů a to už jsem se skutečně těšil, až přistaneme. Hodně dokáže zpříjemnit cestu palubní zábavní systém a třeba Emirates mají na některých letech i Internet (10 MB zdarma, 500 MB za dolar).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).